Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Чергові досягнення учасників «BIOTECH»

Основною перевагою кожного учасника студентського гуртка «BIOTECH» є мультифункціональність. Науковці встигають все – і це не просто слова! В переліку робіт до виконання в кожного студента є обґрунтування магістерської роботи, виконання експериментальної частини та участь в конкурсах. Однак найбільш цікавою справою є написання тез та статей на різноманітні вітчизняні та закордонні конференції, бо це дає можливість поширити свою роботу серед науковців у різних куточках України.

Так, 7-8 листопада 2019 р. у Національному фармацевтичному університеті у м. Харків відбулась VІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні досягнення фармацевтичної технології та біотехнології», в якій дистанційно взяли участь студенти ІV курсу В’ячеслав Черепанський, Анастасія Царьова, Анна Ярова, Анна Зварич, а також магістранти I та II років навчання Ігор Ключка, Наталя Петренко, Марина Ярош, Сергій Вискірко, Юлія Гайдук, Наталія Клименко, Анна Моцар та Іван Янчук. Свої наукові роботи оприлюднили і здобувачі вищої освіти ступеня доктора філософії за спеціальністю 162 «Біотехнології та біоінженерія» Лілія Ключка і Дар’я П’ятецька. Загалом у збірнику наукових праць опубліковано 13 тез та статей наших юних дослідників.

Студенти отримали не тільки безцінний досвід написання наукової роботи з її оприлюдненням, але й отримали можливість розповсюдити проблеми сучасної біотехнології та шляхи їх вирішення серед наукового світу.

Марина Ярош

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка