Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

До уваги здобувачів-біотехнологів

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1457 від 24.11.2020 р. Національний університет харчових технологій (НУХТ) призначено базовим вищим навчальним закладом з проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Біотехнології та біоінженерія» (далі – Конкурс) у 2020/2021 навчальному році. Для участі у Конкурсі запрошуємо здобувачів-переможців І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Біотехнології та біоінженерія» Вашого навчального закладу. Конкурс буде проходити у лютому-квітні 2021 р.

Передбачається робота секцій:

«Харчова і сільськогосподарська біотехнологія»

«Промислова та екологічна біотехнологія»

«Фармацевтична та молекулярна біотехнологія»

Від одного закладу вищої освіти на Конкурс можна подавати не більше трьох робіт на кожну секцію.

Наукові роботи повинні відповідати вимогам Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей (Наказ МОН України № 605 від 18.04.2017 р., зареєстрований в Міністерстві юстиції України 15.05.2017 р. за № 620/30488). Наукові роботи подаються в друкованому вигляді та на електронних носіях. У відомостях про авторів обов’язково вказувати електронну адресу та телефон учасника.

ІІ тур Конкурсу проводиться у два етапи:

перший – рецензування робіт;

другий – захист робіт у форматі відео-конференції.

Термін відправки робіт – до 15 лютого 2021 р. (за поштовим штемпелем).

Роботи надсилати за адресою: Галузева конкурсна комісія за спеціальністю «Біотехнології та біоінженерія», кафедра біотехнології і мікробіології, Національний університет харчових технологій, вул. Володимирська 68, м. Київ-33, 01601. Обов’язково надіслати електронний варіант робіт до 15 лютого 2021 р. за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ; тема листа – ІІ тур Конкурсу.

Інформація щодо Конкурсу буде розміщена на сайтах: http://nuft.edu.ua/, http://btmb.com.ua/.

За додатковою інформацією звертатись за телефонами: (044)-287-92-18, 068-905-63-74; контактна особа – Скроцька Оксана Ігорівна, доцент кафедри біотехнології і мікробіології НУХТ.

 

ПОЛОЖЕННЯ про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

 

Відомості про авторів (додаток 1)

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка