Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Освітня програма "Промислова та фармацевтична біотехнологія"

Дуже часто життя складається так, що опанувавши одну спеціальність, Вам випадає доля працювати зовсім в іншій галузі. Не маючі профільної освіти, Вам важко, а інколи навіть неможливо обіймати високі посади, навіть якщо Ви є досвідченим працівником. Як приклад можемо навести наступне: людина закінчила вищій навчальний заклад та здобула освіту (економіст, перекладач, харчовик, енергетик тощо), а працює на фармацевтичному підприємстві чи супроводжує клінічні (доклінічні) дослідження нових лікарських препаратів. Не маючі профільної освіти вона не лише не може обіймати керівні посади, а й можуть виникати проблеми при переакредитації підприємства. Як бути в даній ситуації? Єдиним виходом є додаткове здобуття вищої профільної освіти!

Саме такий шанс Ви отримаєте, вступивши до нашого університету та отримати диплом освітнього ступеня «магістр» за освітньою програмою «Промислова та фармацевтична біотехнологія»!

Освітня програма «Промислова та фармацевтична біотехнологія» орієнтована на забезпечення кваліфікованими кадрами фармацевтичну промисловість.

Отримавши диплом магістра за освітньою програмою «Промислова та фармацевтична біотехнологія»  Ви можете влаштуватись на підприємства та в організації, що мають наступні спрямування:

  • виробництво лікарських засобів;
  • виробництво виробів медичного призначення;
  • виробництво ветеринарних препаратів;
  • виробництво біологічно-активних добавок;
  • супровід клінічних та доклінічних досліджень;
  • фармацевтичні представники іноземних компаній;

у науково-дослідних та проектних установах.

 

Біотехнологія нині стрімко розвивається й у сегменті сільського господарства, виробництва біологічно активних добавок та «зеленої енергії». Велика кількість регіональних підприємств спрямовують свої потужності для забезпечення регіональних фермерських господарств недорогою та якісною продукцією у вигляді концентратів для стимуляції росту рослин, захисту рослин і тварин, а також переробки відходів сільськогосподарських господарств для одержання екологічно чистої енергії.

У Вас є унікальний шанс реалізувати себе як підприємця та зайняти сегмент ринку по виробництву препаратів та засобів для потреб сільського господарства!

Підготовка магістрів за освітньою програмою «Промислова та фармацевтична біотехнологія» ґрунтується на проведенні наукових досліджень і орієнтована на підготовку фахівців для науково-дослідної діяльності, для роботи в галузі наукоємних біотехнологій та біоінженерії.

Отримавши диплом магістра за освітньою програмою «Промислова та фармацевтична біотехнологія» Ви також можете влаштуватись на підприємства та в організації, що мають наступні спрямування:

  • біотехнологічні та біохімічні виробництва;
  • підприємства харчової промисловості;
  • заклади санітарного і екологічного нагляду;
  • підприємства, що спеціалізуються на випуску харчових добавок, препаратів для ветеринарії, біодобрив тощо;
  • контрольно-виробничі лабораторії;
  • центри сертифікації продукції;
  • науково-дослідні організації, які займаються такими перспективними напрямками біотехнології, як створення пептидних та амінокислотних конструкцій, трансгенних мікроорганізмів, рослин і тварин, розробкою конструкцій із застосуванням біомолекул (біосенсори, біоелементи) тощо.

Запрошуємо Вас здобути другу сучасну професію, яка дасть змогу кардинально змінити життя чи рости кар‘єрно!

Ми чекаємо саме на Вас!

Події у світлинах

Ви знаходитесь тут: Вступникам Випускникам бакалаврату Освітня програма "Промислова та фармацевтична біотехнологія"