Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Наші випускники - наша гордість

І кожен фініш – це по суті старт!

Закінчення навчання та випуск є стартом для почату нового, вже дорослого життя наших магістрантів. Національний університет харчових технологій та факультет Біотехнології та екологічного контролю стали підґрунтям для зародження нових знань у майбутніх біотехнологів, а кафедра біотехнології і мікробіології дала основу для подальшого розвитку та самовдосконалення.

Отже, продовжуємо цикл публікацій про наших найкращих випускників 2023 р.

Вікторія Зомчак (біолог лабораторії фармакологічного скринінгу ТОВ «Bienta» (Enamine):

Наші здобувачі – наше майбутнє! Тільки вперед, до нових звершень!

Закінчились захисти кваліфікаційних робіт наших магістрів. Така подія водночас і радісна, і сумна. Радісна, тому що нарешті всі твої напрацювання за такий великий проміжок часу будуть оцінені, а сумна – бо для більшості на цьому і закінчуються студентські роки. Нашим здобувачам випала нелегка доля проживати великі історичні події, такі як всесвітня пандемія та війна на теренах рідної країни. Але, незважаючи ні на що, випускники 2023 року завзято боролися за свої знання та за можливість одержати якісну освіту в НУХТ на кафедрі біотехнології і мікробіології.

Ми пишаємось нашими випускниками і за традицією, щороку, розповідаємо про кращих з них. Цьогорічні біотехнологи не просто талановиті, а ще й завзяті та працьовиті. Тож, розпочинаємо цикл публікацій про наших найкращих випускників 2023 року.

Наші випускники – гордість кафедри біотехнології і мікробіології НУХТ!

Вітаю всіх у нашій родині біотехнологів! Мене звати Вероніка і я у 2020 році закінчила Національній університет харчових технологій та отримала диплом магістра з відзнакою зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» (освітньо-професійна програма «Фармацевтична біотехнологія»). Ще під час навчання в університеті я влаштувалась на роботу за спеціальністю і у 2018-2019 рр. працювала молодшим фахівцем аналітичної лабораторії дослідного центру АТ «Київмедпрепарат» Корпорації «Артеріум». А з 2019 р. і по нині – працюю хіміком-аналітиком групи з розробки твердих та м’яких лікарських форм фітопрепаратів дослідного центру АТ «Київмедпрепарат» Корпорації «Артеріум».

Пишаємось випускниками: біотехнологи НУХТ – знавці своєї справи!

Доброго дня, мене звати Іван Янчук, і я випускник магістратури кафедри біотехнології і мікробіології НУХТ 2020 року.

Зараз я вже третій рік працюю у проектно-будівельній компанії UnitechnologyUA, яка займається проектуванням і будівництвом фармацевтичних та біотехнологічних виробництв під ключ. Потрапив я сюди завдяки пропозиції від викладачів кафедри, оскільки навіть після випуску своїх студентів кафедра продовжує співпрацю з колишніми студентами, а тепер вже фахівцями фармацевтичної та біотехнологічної галузі, та має змогу одними з перших дізнаватись про актуальні вільні робочі місця.

Біотехнологи НУХТ – це знак якості!

Ніби вчора перетнула межу магістратури кафедри біотехнології і мікробіології за спеціальністю 162 «Біотехнології та біоінженерія», а вже сьогодні минає третій рік як я працюю інженером-технологом групи м'яких та рідких лікарських форм дослідно-впроваджувальної лабораторії ПАТ НВЦ «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод».

За роки навчання на кафедрі я отримала досвід у багатьох сферах. А, починаючи з третього курсу кафедра надала можливість займатись наукової роботою. За той час я багато навчилась працювати в першу чергу руками, оскільки необхідно було точно проводити дослідницькі роботи, бо навіть невеличке відхилення і дослід необхідно було би проводити заново. На сьогоднішній роботі точність та уважність – є дуже важливим чинником при фармацевтичній розробці лікарських засобів, адже будь-яке відхилення може призвести до небажаних наслідків та необхідності проведення повторних досліджень.

Біотехнолог НУХТ – це мій вибір!

Вітаю вас, вступники! Мене запросили поділитися своїм досвідом навчання у НУХТ на факультеті біотехнології та екологічного контролю. Що ж, не зміг відмовити рідній кафедрі біотехнології і мікробіології!

Мене звати Харченко Євген. У 2018 році я закінчив Національній університет харчових технологій та отримав диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» за спеціалізацією «Фармацевтична біотехнологія». Навчання згадую з теплом – це були чудові студентські роки сповнені новими знайомствами, емоціями, досвідом і звичайно ж, плідною працею. Мені дуже пощастило навчатися очно, а не онлайн, так як клятий covid 19 з'явився пізніше. Тож, я отримав якісну освіту завдяки компетентним і чуйним викладачам, які завжди готові відповісти на питання і дати слушну пораду студенту.

Освіта – це можливість

Освіта – скарб; праця – ключ до нього.

П’єр Буаст

Я хотів би розпочати саме з цієї цитати, адже вона повністю описує моє усвідомлення, з перших днів навчання на факультеті біотехнології та екологічного контролю, того, що здобуття освіти – це неоціненний скарб, який можна здобути наполегливою працею над удосконаленням власних знань та навичок. Цього року я здобув ступінь магістра зі спеціальності «Біотехнології та біоінженерія» (освітньо-професійна програма «Фармацевтична біотехнологія») і дуже цим пишаюсь, адже для мене диплом магістра це не просто документ про вищу освіту, а та «золота можливість», яка відкриває шлях до найвищих вершин професійного росту.

Мій досвід опанування професії біотехнолога

Кожен робить в своєму житті багато важливих виборів, які визначають подальший шлях в житті. Так в свій час, одним з таких кроків мого становлення був вступ на навчання до факультету біотехнології та екологічного контролю за спеціальністю «Біотехнології та біоінженерія». Цей досвід і знання втілилися в бажаний результат, і зараз я працюю інженером-технологом Дослідного центру на АТ «Київмедпрепарат» корпорації «ARTERIUM».

Одразу після захисту кваліфікаційної магістерської роботи, в пошуках перспективної роботи, я розглядав декілька цікавих вакансій, серед яких була і моя нинішня посада. Вже протягом наступних двох тижнів я мав співбесіди серед декількох провідних фармацевтичних, хімічних та біотехнологічних підприємств України. Та по результатам співбесіди з HR-менеджером найбільше мене привабила робота інженером-технологом в напрямі фармацевтичної розробки лікарських засобів.

По-справжньому користь від навчання відчуваєш, коли відправляєшся у «вільне плавання»

Вітаю! Мене звати Юлія Лазюка, і зовсім нещодавно я отримала ступінь магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» (освітньо-професійна програма «Фармацевтична біотехнологія»), захистивши кваліфікаційну роботу на тему «Біосинтез наночасток срібла з використанням дріжджів» під керівництвом к.б.н., доц. Оксани Скроцької.

Моя історія пошуку роботи своєї мрії

Усім привіт! Сьогодні, на правах вже дипломованого біотехнолога, хочу поділитись з Вами власним досвідом та історією мого працевлаштування. Мене звати Іван Кутрик, у 2022 році я став випускником кафедри «Біотехнології і мікробіології» НУХТ, захистивши кваліфікаційну роботу магістра на тему: «Біотехнологічні аспекти отримання препаратів на основі бактеріофагів для контролю збудників бактеріальних хвороб хрестоцвітих».

Мій шлях у біотехнологіях

Всі наші випускники, без перебільшення, надзвичайно яскраві особистості якими кафедра може справді пишатися. Колектив кафедри вкладає свій професіоналізм і часточку душі кожного викладача в своїх дипломників, тому, нам вкрай приємно, коли наші вже дипломовані вихованці, торуючи свій кар’єрний шлях, відвідують кафедру чи просто виходять на зв’язок, навіть в умовах не легкого для всіх часу боротьби з російським агресором, і діляться своїми успіхами, або ж звертаються за порадою. Деякі зі здобувачів за час навчання стають для кафедри «рідними дітьми», і звісточки від них викликають особливо трепетні відчуття. Саме такою яскравою зірочкою є Цапко Софія, яка не лише сумлінно навчалась і займалась науковими пошуками, а й була одним із спецкорів кафедри (на сайті є чимала кількість дописів авторства Софії). Нещодавно вона поділилась з нами своїми думками і відчуттями після отримання диплому, а також передала напутні слова для своїх послідовників:

Кожен фініш – це, по суті, старт!

Закінчення навчання – це завжди хвилюючий момент не лише для здобувачів, але й для всієї кафедри. Адже за роки студентського життя, які пройшли не лише за підручниками та сумлінною підготовкою до лабораторних занять, але й подарували надзвичайно яскраві емоції при участі у різноманітних студентських заходах, здобувачі виросли у своєму професійному напрямку, здобули цінний досвід і з упевненістю можуть крокувати далі та досягати нових вершин на своєму кар’єрному шляху.

Отже, продовжуємо цикл публікацій про наших найкращих випускників 2022 року.

Події у світлинах

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Про кафедру Наші випускники - наша гордість