Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Практична підготовка очима наших студентів

Практика з основами медичної біотехнології

Освоєння професії неможливе без отримання первинних професійних навичок. Такі навички здобувають під час проходження навчальних та технологічних практик на попередніх курсах, а от переддипломна практика спрямована на перевірку готовності студента до самостійної трудової діяльності. Моя перевірка почалася в Інституті експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України (ІЄПОР), де я магістрантка другого року навчання Ірина Ничипоренко, освоювала різноманітні аспекти медичної біотехнології.

ІЄПОР ім. Р.Є. Кавецького – потужний академічний центр із значним матеріально-технічним ресурсом і кадровим потенціалом, що має 50-річний досвід роботи в галузі експериментальної і клінічної онкології.

Навчання та практика нероздільні: ПАТ НВЦ «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод»

Теоретично, кожен з нас після закінчення університету стає дипломованим спеціалістом, але на практиці ми відрізняємось від наших «зелених» першокурсників тільки тим, що вже декілька разів перечитували «червону» книгу, не спали, вкотре перероблюючи курсову в переддень здачі, і вже можемо з закритими очима пройти по всім переходам з одного корпусу до іншого. Що ж дійсно може зробити нас гарними спеціалістами та знавцями своєї справи – так це практичні навички, які магістранти другого року навчання здобувають цієї осені на провідних підприємствах Києва і не тільки.

Мені пощастило проходити практику на ПАТ НВЦ «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод» в мікробіологічній лабораторії.

Практичний досвід в ембріональній імунобіотехнології

«Я календар перегорну, і знову третє вересня…», а магістри другого року навчання з третього вересня поспішали не на пари, а на практику. Мені випало проходити її на підприємстві «БіоТестЛаб»

Уже кілька десятиліть ця компанія займається розробкою і виробництвом вакцин і препаратів для тварин. Це перший виробник ветеринарних продуктів, що сертифікував діагностику, виробництво препаратів і вакцин для тварин у Європейському агентстві згідно стандарту контролю якості ISO9001:2015 і щороку підтримує сертифікацію.

Усі продукти проходять зовнішній контроль державними органами і серію внутрішніх контролів. Їх проводять на цільових видах тварин у власному віварії і пташнику, де оцінюють нешкідливість, імуногенність, легкість введення, тривалість курсу лікування та інші параметри.

Захоплююча переддипломна практика студентів-«фармаківців»

 Вересень, студенти на парах, а магістранти другого року навчання вперше не йдуть на пари.., вони мають можливість зарекомендувати себе при проходженні практики на виробництві. Саме такий досвід дає можливість студентам визначитися з майбутньою професією, а роботодавці, в свою чергу, ознайомлюються з рівнем підготовки студентів та відбирають кращих на роботу.

Групі студентів магістрів – Луцай Дар’ї, Макієнко Вероніці, Мамчур Ользі, Українець Олені та Федоренку Володимиру – випала можливість проходити переддипломну практику на ПАТ «Фармак», яке на сьогодні є лідером вітчизняного фармацевтичного ринку та однією з найбільш інноваційних компаній України.

За крок до диплома магістра…

За вікном осінь, перша осінь, коли ти не вивчаєш розклад, не біжиш на заняття й не скуповуєш поспіхом канцелярію, бо ти – магістрант другого року навчання і в тебе – практика, останній крок до такого бажаного диплому. І знаєте, є в цьому кроці свої значні переваги.

Так, цього року ми, шестеро магістрантів-біотехнологів, не вагаючись обрали своє «місце під Сонцем» – фармацевтичне підприємство для проходження практики. Вибір впав на Корпорацію «Артеріум» (яка, до речі, у своєму складі містить ПАТ «Київмедпрепарат», ТОВ «Артеріум ЛТД», «Артеріум», ПАТ «Галичфарм»).

Події у світлинах

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка