Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Практична підготовка очима наших студентів

Практична підготовка біотехнологів-бакалаврів у 2017 році

Після новорічних свят зима проявилась у своїй повній красі – з морозами та хуртовинами. У цей час більшість студентів Національного університету харчових технологій у своїх теплих домівках за екранами комп’ютерів розпочали дистанційне навчання. Виключенням стали студенти-біотехнологи 4 курсу, в яких розпочалась одна з найбільш відповідальних стадій навчання – технологічна та переддипломна практика.

Останнім часом поміж студентів ширяться чутки, що для проходження практики на підприємство слід з’явитись першого дня на екскурсію і останнього – поставити необхідні відмітки у щоденник. Проте чутки швидко розвіюються, коли студенти з’являються на підприємство, оскільки відразу після прибуття на підприємство на них після вступного інструктажу та ознайомлювальної екскурсії на студентів чекає навчання на робочому місці та виконання обов’язків працівників у різних відділах біотехнологічних або фармацевтичних підприємств.

Практична підготовка, як передумова успішного працевлаштування

Студенти кафедри біотехнології і мікробіології проходять практику на таких провідних підприємствах України, як ПАТ «Фармак» (найбільша в Україні компанія-виробник фармацевтичної продукції за версією журналу Forbes Україна), ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця» (один із лідерів фармацевтичного ринку України), ПАТ «Київмедпрепарат» (входить до складу корпорації «Артеріум» - лідера у виробництві антибіотиків в Україні), ПрАТ «Ензим» (лідер виробництва хлібопекарських дріжджів в Україні), ПАТ Науково-виробничий центр «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод» (перше в Україні фармацевтичне підприємство, що повністю впровадило міжнародні стандарти в сфері якості), ПрАТ «Біофарма» (єдине підприємство України в напрямку розробки та виробництва біотехнологічних фармацевтичних препаратів), ПрАТ «Індар» (провідне фармацевтичне підприємство України, що спеціалізується на виготовленні препаратів проти цукрового діабету).

Студенти 4-го курсу2015-2016 н.р. на практиці на ПАТ «Фармак»

 

На практику до своїх: нас приймає «Біофарма»

 Нам, студентам-біотехнологам 4 курсу, Коваленко Олені та Лось Марії випала нагода проходити практику на провідному українському біофармацевтичному підприємстві «Біофарма», що знаходиться у м. Біла Церква. Під час першого візиту ми разом із працівниками відділу кадрів владнали усі документальні формальності та направилися у виробничий корпус до нашого керівника практики – Кучеренко Оксани Вікторівни, яка займає посаду начальника виробництва. Як виявилося пізніше, Оксана Вікторівна - випускниця нашої кафедри, тож вона з великою приємністю передавала вітання своїм колишнім одногрупникам: Волошиній Ірині Миколаївні та Стабнікову Віктору Петровичу. Вже того ж дня нас познайомили з керівниками цехів та дільниць, а пізніше провели екскурсію по відділу водопідготовки. Тільки два місяці тому ми вивчали теорію водопідготовки, яку нам на кафедрі викладав Омельчук Євген Олександрович, а тепер мали змогу побачити весь процес у роботі, що було досить корисним, адже ми могли проявити, а також закріпити свої знання на підприємстві.

З того часу ми регулярно приїжджаємо на завод і кожного разу Оксана Вікторівна надає нам можливість бувати на різних дільницях та працювати з різними людьми. Щоразу нас зустрічає привітний персонал, кожен з працівників завжди зацікавлений у тому, щоб чимось допомогти нам та поділитися своїми знаннями.

Перевірено практикою: «Олком» – їм сам і раджу вам

Студенти-біотехнологи 4 курсу мають можливість проходити технологічну та переддипломну практику не лише на фармацевтичних заводах, а й на провідних підприємствах харчової промисловості України. Студенти нашого факультету Климук Катерина, Штуль Дмитро, Антонюк Світлана, Сідіченко Олесь, Матвійчук Павло та Бондаренко Максим обрали для проходження практики  ПрАТ «Київський маргариновий завод».

Нас привітно зустрів дружній колектив КМЗ. Головний технолог Зайченко Оксана Вікторівна пояснила план проходження практики, після чого ми вирушили знайомитись з роботою підприємства.

Мрії здійснюються: справжня біотехнологічна практика у Львові!

Ось я вже 3-й тиждень знаходжусь у казковому місті Львів!

Мені випала дуже гарна нагода потрапити на переддипломну та технологічну практику на підприємство міжнародного рівня – приватне акціонерне товариство «Компанія Ензим».

Тому почнемо із самого початку. Відразі після прибуття на практику 10-го січня, мене привітно зустріли працівники відділу кадрів, які вже чекали на мій приїзд. Для мене у перший же день видали перепустку, провели інструктаж та склали графік мого відвідування. Наступного дня я мала нагоду познайомитись із завідувачем лабораторії – Іванишин Людмилою Борисівною, яка прикріпила мене до мікробіологічної та інноваційної лабораторій, в яких я працюю протягом періоду практики.

Події у світлинах

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Посвята у студенти. Серпень 2019 р. 

 Випуск бакалаврів. Червень 2019 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2019 р. 

 Всеукраїнська олімпіада з Біотехнології 2019 р. 

 85-а НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ, АСПІРАНТІВ І СТУДЕНТІВ. Квітень 2019. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Березень 2019 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2019. 

 Посвята у студенти. Серпень 2018. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

 Випуск бакалаврів. Червень 2018 року. 

 Захисти бакалаврів та магістрів. Червень 2018 року. 

 Всеукраїнська олімпіада з Біотехнології. 2018 рік 

 84-а НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ, АСПІРАНТІВ І СТУДЕНТІВ. Квітень 2018.

 Випуск магістрів. Березень 2018

 Захисти бакалаврів та магістрів. Лютий 2018

 Вечір факультету. Листопад 2017

 День туризму 2017

 Посвята у студенти. Серпень 2017

 Випуск бакалаврів та спеціалістів. Червень 2017

 Захисти бакалаврів. Червень 2017

 ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології 2017. Фотозвіт

 83-я Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті». 

 Вечір факультету (присвячений 50-річчю започаткування інженерної біотехнологічної освіти в Україні). Листопад 2016

Посвята у студенти. Серпень 2016

Випуск бакалаврів і спеціалістів 2016

Захисти бакалаврів. Червень 2016

Олімпіада з біотехнології 2016. Фотозвіт

Вечір факультету. Листопад 2015

Посвята у студенти. Серпень 2015

Випуск 2015

Всеукраїнська олімпіада з біотехнології. Травень 2015

81 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2015

Вечір факультету. Жовтень 2014

День туризму. Вересень 2014

Посвячення у студенти.
Серпень 2014


Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка