Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Практична підготовка очима наших студентів

Технологічна практика на Фармаку. Початок

Завжди мріяла відвідати фармацевтичне виробництво і тут випала така можливість не лише познайомитись з АТ «Фармак» – одним з найпотужніших фармацевтичних підприємств України, а й пройти на ньому технологічну та переддипломну практику.

Ввідна інструкція у відділі управління персоналом прояснила основні правила проходження практичної підготовки та робочі моменти по відвідуванню підприємства.

Мені відразу вразили розміри виробництва, коли нас вели внутрішнім двором і розповіли про те, які цехи є на підприємстві та які лікарські засоби там виготовляють.

Тонкощі ведення нормативно-технічної документації при виробництві і реалізації лікарських засобів від ПрАТ «Фармацевтична компанія «Дарниця»

Для багатьох студентів період технологічної практики є найбільш очікуваною миттю під час навчання. І це зовсім не дивно, оскільки практика є унікальною можливістю спробувати себе у ролі стажера на великому фармацевтичному виробництві, застосувати отримані знання та навички у справжньому робочому процесі, а також реально оцінити свої можливості для майбутнього працевлаштування.

Цього року нам, студентам 4 курсу – Цапко Софії, Берзіній Катерині, Новик Вікторії, Гонтар Віті і Терещук Діані, пощастило потрапити на технологічну практику до фармацевтичного гіганта України «Фармацевтична компанія «Дарниця» у відділ реєстрації і стандартизації Медичного департаменту. Нам з нетерпінням кортіло дізнатися, як фірмі вдається протягом такого тривалого часу займати провідні позиції на фармацевтичному ринку України  і завойовувати довіру мільйонів українців.

Там, де біотехнологія та фармація в одному флаконі

Попри значну кількість закладів вищої освіти України, вітчизняні компанії мають неабиякі проблеми з добором кваліфікованого персоналу, тому намагаються шукати «своїх» майбутніх працівників уже на студентській лаві, пропонуючи їм проходити практику на своїх виробництвах.

Один із способів підготовки молодих фахівців для майбутньої роботи на виробництвах – угоди про проходження практики із закладами вищої освіти. З одного боку – це можливість для виробничої компанії виростити фахівця, відібрати кращих, а з іншого – шанс для студентів під час практики ознайомитися з виробництвом зсередини, відчути соціальну місію компанії та долучитись, хоча б на короткий термін, до корпоративної культури підприємства.

Безцінний досвід

Поки за вікном осінь, яка остаточно не вирішилась з погодою на сьогодні, так і частина магістрантів ІІ року навчання ще у роздумах щодо свого найближчого майбутнього. Початок навчального року розпочався з практики, у кого на заводах, у кого на кафедрі біотехнології та мікробіології НУХТ. Серед останніх наша студентка групи ФБ-2-2М Наталія Петренко, яка продовжує виконувати дослідну роботу для дипломної магістерської роботи «Біологічні властивості поверхнево-активних речовин Rhodococcus erythropolis ІМВ Ас-5017».

Після тривалого етапу культивування на різноманітних субстратах – очищений гліцерин, відходи виробництва біодизелю (технічний гліцерин), рафінована соняшникова олія та відпрацьована соняшникова олія після смаження різноманітних продуктів та виділення власне поверхнево-активних речовин настав час власне дослідження їх біологічних властивостей.

Унікальний досвід: практика на фармацевтичному флагмані – АТ «Фармак»

За вікном осінь, перша осінь, коли ти не вивчаєш розклад, не біжиш на заняття й не скуповуєш поспіхом канцелярію, бо ти – магістрант другого року навчання і в тебе – практика, останній крок до такого бажаного диплому.

От і для двох студентів-біотехнологів: Анни Моцар та Анни Мартинюк проходження практики на підприємстві АТ «Фармак», яке на сьогодні є лідером вітчизняного фармацевтичного ринку та однією з найбільш інноваційних компаній України, є найкращим шансом показати себе та свої навички, отримані під час навчання.

Після проходження інструктажу з техніки безпеки і ознайомчої екскурсії з територією заводу, студенти були розподілені по місцях проходження практики.

Події у світлинах

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка