Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Практична підготовка очима наших студентів

Унікальний досвід: практика на фармацевтичному флагмані «Фармак»

Останнім часом поміж студентів шириться легенда, що для проходження практики на підприємство треба прийти в перший день – на екскурсію, та в останній – підписати щоденник практики. Проте, саме «Фармак» може надати вам можливість відчути різницю між: «я втомився після навчання» і «я втомився після роботи».

Так, вже два тижні шестеро сміливців з числа студентів четвертого курсу факультету біотехнології проходять практику у відділі контролю якості на вищезазначеному підприємстві. Насамперед хочеться подякувати співробітниці відділу кадрів, що допомогла переляканим студентам облаштуватися на новому місці та передала їх в надійні руки начальника відділу контролю якості.

Після ознайомчої екскурсії по лабораторіях відділу контролю якості, студенти були розподілені по місцях проходження практики.

Практика на ПАТ «Вітаміни»

Новорічні свята ще не встигли закінчитися, а практика для двох студентів нашого факультету якраз розпочалася. І не деінде, а в Умані, на фармацевтичному підприємстві з виготовлення готових лікарських засобів, а саме – ПАТ «Вітаміни». Звісно, по конкуренції зі столичними підприємствами, ПАТ «Вітаміни» поступаються. Та після побаченого нашими студентами, вони сміливо заявили, що перше враження буває оманливим.

Отже 10-го січня двоє наших студентів 4-го курсу, а саме Поліщук Анастасія та Лаврега Владислав прибули на практику до чудового міста Умані. Не можемо зауважити, що їх не злякала подорож у інше місто, адже самі вони кияни. З самого початку вразив теплий прийом керівництва, нас зустріли, як «своїх», не було ніякого упередженого ставлення. Першою справою було поселення до гуртожитку на території заводу, яке було надане безкоштовно. Нам порадили розібрати валізи, відпочити, погуляти по місту адже на наступний день ми мали почати з екскурсії по підприємству.

Теорія без практики - це ніби рюкзак з підручниками з плавання на спині потопаючого

Ось і настав довгожданий час для студентів 4 курсу: перевірити свої теоретичні знання, здобуті в стінах рідного університету, на практиці.

У цьому році проходити виробничу практику на одному з провідних фармацевтичних заводів в Україні ПрАТ ФФ «Дарниця» отримали можливість такі студенти-біотехнологи: Костейков Назар, Лазебник Владислав, Скороход Анастасія, Корх Наталія, Дехтяренко Олена, Українець Олена, Федоренко Володимир, Сень Діана, Лапенко Роман, Ничипоренко Ірина.

Довгоочікувана практика на ПАТ «Київмедпрепарат» корпорації «Артеріум»

В той час як студенти молодших курсів, спеціалісти та магістри навчаються дистанційно вдома, студенти-біотехнологи 4 курсу проходять технологічну та переддипломну практику. Цього року Кафедра біотехнології і мікробіології надала можливість кращим студентам обирати собі місце проходження практики на найпотужніших фармацевтичних підприємствах: ПАТ «Київмедпрепарат» корпорації «Артеріум», ПАТ НВЦ «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод», ПАТ «Фармак», ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця» та інших.

Серед студентів, що обрали для проходження практики ПАТ «Київмедпрепарат» – національного лідера з виробництва антибактеріальних препаратів, виявилися Макаренко Євген, Мамчур Ольга, Пилипонський Ігор, Шульман Владислав, Сновіда Наталія, Шубіна Марина, Гордієнко Владислава, Долюк Олена та Дубровська Оксана.

Нас зустрічає флагман української фармацевтики!

Як вже стало традицією перше вересня цього року кожен зустрів по-різному: хтось вперше в житті пішов у школу, а хтось пересів із шкільних парт у просторі університетські аудиторії, а студенти 4-го курсу факультету біотехнології, технології цукру та водопідготовки напряму підготовки «Біотехнологія» цьогорічне перше вересня зустріли в новій для себе ролі – практикантів. Завдяки кафедрі біотехнології і мікробіології 40 кращих студентів кафедри отримали право вибору місця проходження практики, серед них були: ПАТ НВЦ «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод», ПАТ «Фармак», ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця», ПрАТ «ІНДАР», ПАТ «Київмедпрепарат» корпорації «Артеріум» та інші.

Події у світлинах

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Посвята у студенти. Серпень 2019 р. 

 Випуск бакалаврів. Червень 2019 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2019 р. 

 Всеукраїнська олімпіада з Біотехнології 2019 р. 

 85-а НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ, АСПІРАНТІВ І СТУДЕНТІВ. Квітень 2019. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Березень 2019 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2019. 

 Посвята у студенти. Серпень 2018. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

 Випуск бакалаврів. Червень 2018 року. 

 Захисти бакалаврів та магістрів. Червень 2018 року. 

 Всеукраїнська олімпіада з Біотехнології. 2018 рік 

 84-а НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ, АСПІРАНТІВ І СТУДЕНТІВ. Квітень 2018.

 Випуск магістрів. Березень 2018

 Захисти бакалаврів та магістрів. Лютий 2018

 Вечір факультету. Листопад 2017

 День туризму 2017

 Посвята у студенти. Серпень 2017

 Випуск бакалаврів та спеціалістів. Червень 2017

 Захисти бакалаврів. Червень 2017

 ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології 2017. Фотозвіт

 83-я Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті». 

 Вечір факультету (присвячений 50-річчю започаткування інженерної біотехнологічної освіти в Україні). Листопад 2016

Посвята у студенти. Серпень 2016

Випуск бакалаврів і спеціалістів 2016

Захисти бакалаврів. Червень 2016

Олімпіада з біотехнології 2016. Фотозвіт

Вечір факультету. Листопад 2015

Посвята у студенти. Серпень 2015

Випуск 2015

Всеукраїнська олімпіада з біотехнології. Травень 2015

81 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2015

Вечір факультету. Жовтень 2014

День туризму. Вересень 2014

Посвячення у студенти.
Серпень 2014


Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка