Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Студенти в світі пробіотиків та вакцин на дистанційному навчанні

Для нас, студентів-біотехнологів, 8 семестр 4 курсу розпочався досить продуктивно. Вже в перший день лабораторних занять ми поринули в світ пробіотиків та вакцин під керівництвом лектора доц. Волошиної Ірини Миколаївни та асистентів Удимовича Віктора Миколайовича та Сапури Олени Володимирівни. Попереду нас чекали пізнавальні заняття, на які ми хвилювалися запізнитись, щоб не пропустити нічого цікавого. Але ніхто навіть не міг уявити собі, що карантин змусить продовжити навчання дистанційно. Спочатку ми звісно зраділи, що нам не треба буде ходити до університету і ми зможемо ще відпочити. Але потім зіткнулися з труднощами, тому що як виявилось дуже важко опановувати такий не простий матеріал самому. І ми зрозуміли, що нам не вистачає аудиторних лекційних занять.

Наш лектор доцент Волошина Ірина Миколаївна досить креативно підійшла до дистанційної системи і дала нам завдання у вигляді презентацій. Це краще, ніж просто реферат, адже ми навчилися як правильно оформлювати презентації та подавати інформацію, а ці навички нам знадобляться. Свої знання ми могли перевірити та закріпити при проходженні тестових завдань.

За допомогою ми завжди могли звернутися до Ірини Миколаївни та отримати чіткі, зрозумілі відповіді на поставлені запитання, за що дуже вдячні.

А водночас, ми дуже сподіваємося, що тяжкі часи в нашій країні скоро минуть, і ми, нарешті, зможемо повернутися до звичного ритму життя, до навчання та цікавих занять в стінах рідного університету.

 Ширай Вікторія, Мар’євич Яна, БТ 4-2

Ви знаходитесь тут: Вступнику Студенти-біотехнологи рекомендують Студенти в світі пробіотиків та вакцин на дистанційному навчанні