Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Нечипор Юрій Юрійович


Асистент кафедри біотехнології і мікробіології. Працює на кафедрі з 2016 року.

У 2013 році закінчив Національний університет харчових технологій та здобув кваліфікацію «Магістр з біотехнології» за спеціальністю «Промислова біотехнологія».

Після закінчення університету працював у відділі валідації на провідних фармацевтичних підприємствах України:

-         Інженер відділу валідації ПрАТ «БІОФАРМ»;

-         Провідний фахівець з валідації ООО «Фармекс Груп»;

Є фахівцем з валідації. Наразі обіймає посаду старшого інженера-технолога R&D Корпорації «Артеріум».

Учасник курсів та тренінгів: ISO 31000 series standards (ISO 31000 and ISO 31010)(Київ, 2017); Vialek Conference “Validation days of Kyiv 2017 year” (Київ, 2017); Ефективна комунікація І та ІІ рівнів (Київ, 2016); STTD "Моніторинг якост ЛЗ, (PQR) - огляди з якості в межах відповідальності уповноваженої особи" (Київ, 2016); Віалек "Вибір та обіг миючих і дезінфікуючих засоів" (Київ, 2016); The changes in the GMP requirements to excipients and APIs (Київ, 2016); GMP "Виробництво стерильних лікарських засобів та валідація процесу стерилізуючої фільтрації" (Київ, 2015); Новые требования GMP. Идентификация, оценка и управление рисками в совмещенных производствах (Бориспіль, 2015); Виробництво лікарських засобів в умовах належної виробничої практики (Харків, 2014).

Викладає дисципліну «Валідація в системі якості» для студентів спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» спеціалізації «Промислова біотехнологія», «Фармацевтична біотехнологія», «Екологічна біотехнологія та біоенергетика» денної та заочної форм навчання.


Ви знаходитесь тут: Про кафедру Колектив кафедри Нечипор Юрій Юрійович