Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Профорієнтація від студентів: Житомирська ЗОШ № 14 та Чернівецький медичний коледж

Золота осінь – найкращий час для профорієнтаційної роботи. Адже більшість майбутніх випускників і досі на роздоріжжі щодо майбутньої спеціальності і саме час розповісти їм про Національний університет харчових технологій, де можна здобути фах біотехнолога – престижної та високооплачуваної професії сьогодення.

Ні для кого не секрет, що навколо нас існує велика кількість мікроорганізмів – деякі з них входять до нормальної мікрофлори людини, проте є і патогенні, небезпечні для макроорганізмів, а тому дуже важливо розуміти принципову різницю між ними. За допомогою діяльності мікроорганізмів люди отримують смачну кисломолочну продукцію, ароматну випічку, вітаміни для профілактики або антибіотики для лікування хвороб тощо. Світ мікроорганізмів дуже цікавий і захоплюючий, а майбутня професія з їх вивчення і використання на блага людства є однією з провідних у світі.

Саме з метою інформування майбутніх абітурієнтів щодо переваг навчання та найкращих моментів студентського життя на кафедрі біотехнології і мікробіології Бондарчук Валерія, студентка ІV курсу, завітала до учнів десятого та одинадцятого класів Житомирської загальноосвітньої школи № 14 І-ІІІ ступенів, які з цікавістю слухали розповідь про спеціальність біотехнолога. Валерія захоплено розповіла про можливість отримати не лише теоретичні знання, а й практичні навички майбутнього фаху та вдало їх закріпити під час проходження практики. Школярі дізнались, що саме кафедра біотехнології і мікробіології вже більше, ніж пів століття готує висококваліфікованих фахівців для фармацевтичних та біотехнологічних підприємств України і не тільки, що студенти-біотехнологи НУХТ мають змогу навчатись в сучасних оснащених лабораторіях, використовуючи потужну матеріальну базу кафедри та навчально-методичні видання підготовлені викладацьким колективом кафедри, за якими навчаються біотехнологи по всій Україні.

Далі профорієнтаційний шлях Валерії прямував до Чернівецького медичного коледжу, де студентів 4 курсу навчання зацікавила можливість вступити на нашу кафедру і опанувати фах біотехнолога у скорочений термін, так як багато хто з них хотів би спробувати себе у сфері чогось нового. І така можливість запала їм до душі! Валерія наголошувала, що в нашому університеті не просто навчаються, а розвиваються як цілісні особистості, адже кожен студент може додатково займатися справою, що йому подобається: чи це наукова робота, чи спорт, а можливо розкрити свої вокальні дані чи хореографічні здібності, або й навіть знайти в собі таланти акторської майстерності.

Студентка так натхненно запрошувала майбутніх абітурієнтів до нас на навчання, що всі присутні на зустрічах виявляли бажанням більше дізнатися про нашу кафедру та університет в цілому, відвідавши його у День відкритих дверей, а ще всі бажаючі отримали буклети з детальною інформацією щодо освітніх послуг кафедри біотехнології і мікробіології.

Отже сподіваємось, що з наступного року ряди біотехнологів поповняться і випускниками відвіданих закладів!

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка