Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Студенти у ролі викладача – завдання непросте

При вступі у магістратуру студентам кафедри біотехнології і мікробіології, буває, здається, що нарешті можна буде трохи розслабитися і відпочити від безперервної навчальної гонки, якою були 4 роки бакалаврату. Дзуськи! З перших же тижнів навчання студенти розуміють, як вони помилялися. Підготовка до лекцій, семінарів та написання статей звалюються повною мірою на бідні голови студентів. А також викладачі не впускають можливості урізноманітнити навчальний процес шляхом додавання нових «цікавинок» у домашні завдання.

Кажуть, що талановиті люди талановиті в усьому. Це стосується і наших біотехнологів. Інженери-науковці повинні володіти не тільки професійними навичками, вміннями роботи в лабораторії, аналітичним та логічним мисленням, а повинні так само мати розвинену уяву й хист до виконання творчих завдань. Крім того, деяким студентам після магістратури щастить поступити до аспірантури і в подальшому стати майстерними викладачами, котрі передають свої знання до світлих голів новоспечених студентів. Отже, наші магістранти вже зараз мають здобувати навички проведення лекцій, адже колись вони можуть стати в нагоді.

Досягти даної цілі біотехнологам допомагає доцент кафедри біотехнології і мікробіології Скроцька Оксана Ігорівна! Так, вона довірила трьом студентам І курсу магістратури спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» спеціалізації «Фармацевтична біотехнологія» – Герштману Артему, Гаврилкіній Дар’ї та Лазебнику Владиславу – спробувати себе у ролі викладача і провести лекцію з предмету «Технологія косметичних лікарських засобів» на тему «Захворювання шкіри та способи їх лікування або попередження за допомогою косметичних лікарських засобів».

Сказати, що троє «лекторів» відмінно впорались із завданням – це не сказати нічого! Для проведення лекції вони підготували презентацію, відеоматеріали та невелику гру, яка повинна була допомогти студентам-слухачам засвоїти матеріал лекції. Спочатку студенти презентували відео, де було детально охарактеризовано будову і структуру шарів шкіри, потім обговорили функції шкіри (їх аж 9) і порівняли 4 основні типи шкіри. Також було проаналізовано захворювання шкіри та способи їх лікування і профілактики саме за допомогою косметичних лікарських засобів, а не тільки медичних. В кінці пари студенти поділились на дві команди та зіграли в гру «Alias», слова для якої були складені за тематикою лекції. У грі навіть взяла участь сама Оксана Ігорівна!

Отже, лекція пройшла вдало! Студенти-лектори були дуже задоволені, адже отриманий досвід публічного виступу допоможе їм у майбутньому – при презентації курсової чи дипломної роботи, а також під час виступу на практичному занятті чи конференції. Тож бажаємо успіху нашим студентам! Вперед, до нових звершень!

Події у світлинах

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка