Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Москаленко Вікторія Миколаївна

У 2017 році закінчила Національний університет харчових технологій та отримала диплом магістра зі спеціальності «Екологічна біотехнологія та біоенергетика». Дипломний проект на тему «Сучасний стан та перспективи біотехнологічного виробництва водню» виконала під керівництвом к.б.н., доц. Буценко Людмили Миколаївни.

Нині (березень 2017 р.) працює у ТОВ ТАС-Фарма.

Скажіть, будь-ласка, як Ви знайшли роботу, або може вона «знайшла» Вас?

Після захисту бакалаврської роботи, знайомі запропонували місце фармацевта, я пройшла співбесіду та випробувальний термін, чим завдячую вичитаному курсу з предметів по лікарських засобах.

 Чи подобається Вам працювати за фахом?

Нині, моя робота не є роботою за фахом в чистому вигляді, але без своїх спеціалізованих знань, отриманих під час навчання у НУХТі, я б не змогла її отримати і виконувати.

 Які вимоги висуваються до претендентів на роботу?

Спочатку читають резюме, яке має бути грамотно складене. Необхідним є знання англійської мови на рівні не нижче середнього. Спеціалізовані знання перевіряються в ході співбесіди. Найголовніше – вміти і хотіти навчатися в процесі роботи.

 Допомагають Вам знання та навички, отримані під час навчання?

Безумовно, база знань, набутих під час навчання, є необхідною і достатньою для отримання роботи, проте для руху вперед навчатися потрібно постійно.

 Ваші побажання нашим студентам і співробітникам кафедри!

Бажаю від роботи і від здобутих результатів отримувати моральне та матеріальне задоволення. Натхнення, наснаги, сили розуму.

 

Ви знаходитесь тут: Аптеки Москаленко Вікторія Миколаївна