Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Лось Марія Євгенівна

У 2019 році закінчила Національний університет харчових технологій та отримала диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» (освітня програма «Промислова біотехнологія»).

Дипломну роботу на тему «Біотехнологія трансглутамінази та перспективи її практичного застосування» виконала під керівництвом к.т.н., доц. Красінько В.О.

Нині (лютий 2019 р.) працюю у ТОВ «Фармацевтичний завод «БІОФАРМА» менеджером з реєстрації у Департаменті регуляторної діяльності по експорту.

В чому полягає Ваша робота, чи легко з нею справлятись?

Робота в даному відділі пов’язана з процедурою реєстрації та перереєстрації лікарських засобів на ринках ближнього та дальнього зарубіжжя. Реєстрація лікарських засобів включає в себе ознайомлення із вимогами регуляторних органів країн, де планується реєстрація, підготовку пакету документів і досьє на лікарські засоби, а також невід’ємну частину – комунікацію з контрагентами. Справлятися з нею неважко, якщо не перебувати у режимі багатозадачності, адже коректність та вірність поданих матеріалів є  важливим моментом.

Що б ви хотіли сказати викладачам кафедри БТМ і студентам ?

Хочеться подякувати Вікторії Олегівні.

Вікторіє Олегівно, Ви так вдало поєднуєте у собі розум, компетентність та безмежне терпіння і розуміння до студентів. Бажаю Вам отримувати таку ж віддачу від своїх студентів.

Усім викладачам бажаю не втрачати любов до своєї справи і постійно вдосконалюватися.

Студентам бажаю максимально розвиватися, не шкодувати зусиль та викладатися на повну!

 

Ви знаходитесь тут: «БІОФАРМА» Лось Марія Євгенівна