Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Федоренко Володимир Володимирович

У 2019 році закінчив Національний університет харчових технологій та отримав диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» (освітня програма «Фармацевтична біотехнологія»).

Дипломну роботу на тему «Вплив технологічних режимів на синтез рекомбінантного інсуліну» виконав під керівництвом к.б.н., доц. Скроцької О.І. та провідного фахівця лабораторії розробки АФІ для біологічних лікарських засобів ПАТ «Фармак», к.б.н. Самойленко В.А.

Нині (лютий 2019 р.) працюю на посаді інженера-технолога дослідно-промислової дільниці (напрямок Фармацевтична біотехнологія) відділу із трансферу технологій ПАТ «Фармак».

Скажіть, будь-ласка, як Ви знайшли роботу, або може вона «знайшла» Вас?

Пошуки свого першого, і такого омріяного місця роботи, я почав із перелистування фотографій лекцій з «Природознавчої мікробіології» та паралельного перегляду сайтів провідних фармацевтичних підприємств. Ціль була знайти вакансію: «Шукаю гарячого пиріжка» без досвіду роботи але з великим бажанням працювати». Нажаль нічого схожого не було, тоді я вирішив набратися сміливості і зателефонувати у відділ кадрів підприємства де проходив практику. На щастя, вони саме почали запроваджувати програму стажування для студентів і радо покликали мене на роботу. По-завершенні стажування постало питання, що ж робити далі такому «мегадосвідченому» спеціалісту як я? Вибір став очевидним, коли на одному із сайтів пошуку роботи з`явилася вакансія пов`язана з біотехнологією. Ну, а далі була купа співбесід і жадана робота в біотехнології.

Чи подобається Вам працювати за фахом?

А інакше і не може бути, адже усвідомлення того, що шість років навчання не пройшли даремно і нарешті ти можеш працювати втілюючи свої знання на практиці, надихає та штовхає до нових успіхів у кар’єрі.

Чи не шкодуєте Ви про вибір професії?

Навпаки, зараз я вже усвідомлюю, що біотехнолог – це спеціаліст широкого профілю, який може бути як фармацевтом так і економістом, дорожником чи барменом, інженером чи вчителем. Ми – універсальні бійці!

 

Ви знаходитесь тут: ПАТ «Фармак» Федоренко Володимир Володимирович