Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Макієнко Вероніка Олександрівна

У 2019 році закінчила Національний університет харчових технологій та отримав диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» (освітня програма «Фармацевтична біотехнологія»).

Дипломну роботу на тему «Регуляція антимікробної та антиадгезивної активності поверхнево-активних речовин Nocardia vaccinii ІМВ В-7405» виконала під керівництвом завідувача кафедри, проф., д.б.н. Пирог Тетяни Павлівни.

Приймала участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт 2018 н.р. за напрямом «Біологічні науки» та за спеціальністю «Біотехнологія та біоінженерія». Упродовж навчання приймала участь у вітчизняних та міжнародних конференціях.

Нині (лютий 2019 р.) працюю фахівцем департаменту управління якістю на ПАТ «Фармак».

Скажіть, будь-ласка, як Ви знайшли роботу, або може вона «знайшла» Вас?

При навчанні на бакалавраті разом з іншими студентами кафедри проходила практику на ПАТ Фармак, після якої отримала позитивні відгуки. Тому коли в 2018 році я прийшла на Фармак в пошуках роботи, то мені одразу запропонували вакансію фахівця управління з якістю.

Чи подобається Вам працювати за фахом?

Особливо подобається те, що фармацевтична галузь постійно розвивається та йде вперед, компанії діляться досвідом, організовують навчання для своїх працівників. Тому ти завжди в курсі всіх інновацій, маєш змогу постійно вдосконалювати свої знання та дізнаватися щось нове.

Допомагають Вам знання та навички отримані під час навчання?

На кафедрі БТМ я отримала хорошу підготовку як з теоретичної точки зору, так і з практичної: мала змогу познайомитися з основами роботи лабораторій та виробництва – організовувалися екскурсії на підприємства, запрошували фахівців галузі. Отримані знання і навички дозволили мені досить швидко адаптуватися на новому місці.

Чи не шкодуєте Ви про вибір професії?

Про вибір професії не шкодую. Біотехнолог – фахівець широкого профілю. На сьогодні професія біотехнолога користується великим попитом на ринку праці не лише в Україні, але й у інших державах.

Ваші побажання нашим студентам і співробітникам кафедри!

Бажаю їм бути більш організованими та відповідальними)

Ви знаходитесь тут: ПАТ «Фармак» Макієнко Вероніка Олександрівна