Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Чижова Оксана Олегівна

У 2016  році закінчила Національній Університет харчових технологій та отримала диплом спеціаліста зі спеціальності «Фармацевтична біотехнологія».

Дипломний проект на тему «Виробництво генно-інженерного інсуліну для ін’єкцій у картриджах» виконала під керівництвом к.т.н., доц. Пенчука Ю.М.

Починаючи з 2016 року працює на посаді асистента спеціаліста з реєстрації на стандартизації ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця».

В чому полягає Ваша робота, чи легко з нею справлятись?

Моя робота пов’язана з дуже важливим етапом виробництва та реалізації лікарських засобів, а саме з процедурою реєстрації та перереєстрації лікарських засобів в Україні та в інших країнах. Ця процедура передбачає збір матеріалів реєстраційного досьє та супровід лікарського засобу на всіх етапах його експертизи. Від правильності поданої інформації з усіх відділів на виробництві, а також від правильності формування документів досьє залежить доля майбутнього лікарського засобу на фармацевтичному ринку.

Чи з’явилось щось нове у Вашому житті після закінчення університету?

Звичайно! Почалося доросле життя, яке захоплює ширшими можливостями, а також перспективою розвитку в кар’єрі. Адже бути задіяним в значних масштабах фармацевтичного виробництва є приємною та неймовірно захоплюючою частиною мого життя!

Чи не шкодуєте Ви про вибір професії?

Ні на хвилину, оскільки фармацевтична галузь завжди буде актуальною, а забезпечення населення якісними ліками – відповідальна та серйозна справа.

Ваші поради абітурієнтам, які бажають стати біотехнологами.

Бажаю вам натхнення та енергії! Впевнено крокуйте до своїх цілей в житті та навчанні, адже бути біотехнологом – це гордість!

Ви знаходитесь тут: Фармацевтична фірма «Дарниця» Чижова Оксана Олегівна