Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Микитенко Ніна Сергіївна

У 2015 році закінчила Національний університет харчових технологій та отримала диплом магістра зі спеціальності «Фармацевтична біотехнологія».

Дипломну роботу на тему «Вплив Ізатізону на апоптоз культур клітин К-562» виконала під керівництвом д.б.н., проф. кафедри БТМ Карпова О.В. та за конультативної підтримки Заїки Л.А. (к.б.н., с.н.с. Інституту молекулярної біології і генетики НАНУ).

Починаючи з вересня 2015 року, працюю лаборантом хімічного аналізу в відділі контрою якості в ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця».

Скажіть, будь-ласка, як Ви знайшли роботу, або може вона «знайшла» Вас?

Для багатьох людей пошук роботи є однією з головних проблем, особливо коли у тебе зовсім не має знайомих у даній сфері. Так було і для мене, хоча зараз я згадую цей період з усмішкою. Після закінчення університету я зовсім не знала куди мені йти і почала відправляти своє резюме у різні компанії. І коли мені зателефонували з «Дарниці», я була дуже рада.

Чи подобається Вам працювати за фахом?

Так мені дуже подобається працювати. Оскільки, це була моя мрія, працювати в лабораторії, крім того мене оточують люди, з якими легко можна знайти спільну мову і які можуть підтримати у важку годину.

Допомагають Вам знання та навички, отримані під час навчання?

Звичайно, за що я дуже вдячна викладачам. Отримані в університеті знання були першою сходинкою у моєму житті, але, щоб досягти успіху необхідно постійно вивчати нове.

Ваші побажання нашим студентам і співробітникам кафедри!

Студентам хочу повторити слова однієї людини: «Вивчайте все, оскільки ніхто не знає які 10% з вивченого вам знадобляться у вашому майбутньому!». Для співробітників кафедри хочу побажати витримки, натхнення і щоб вас оточували лише кращі студенти.

Ви знаходитесь тут: Фармацевтична фірма «Дарниця» Микитенко Ніна Сергіївна