Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Валерко Вікторія Юріївна

У 2017 році закінчила Національний університет харчових технологій та отримала диплом магістра зі спеціальності «Фармацевтична біотехнологія». Дипломний проект на тему «Отримання генно-інженерних білків для діагностики туберкульозу» виконала під керівництвом к.т.н., доц. Карлаш Юрія Васильовича.

Нині (березень 2017 р.) працює фармацевтом на ТОВ «Фармпланета» у відділі директ-маркетингу.

 Чи стали у нагоді Вам знання та навички, отримані у стінах університету та як саме Ви змогли використати їх у вашій професії?

Навчаючись в університеті, я вважала, що вивчаю лише теорію, яка навряд чи мені знадобиться. А от як тільки розпочала пошуки роботи і стала проходити співбесіди, то зрозуміла, що всі знання, які я отримала, будучи студенткою – це і є та база, завдяки якій я маю можливість працювати за фахом. Пошуки роботи я розпочала ще з часів студентства і під час навчання на 4 курсі бакалаврату почала працювати фармацевтом на ТОВ «Фармпланета» у відділі директ-маркетингу. Мені довелось навчитись поєднувати роботу і навчання, що було досить нелегко, але я з цим впоралась.

 Ваші побажання кафедрі та настанови студентам, які можуть їм стати у нагоді.

Необхідно постійно рухатись вперед, удосконалювати свої знання і навички. Ніколи не лінуватись, не падати духом і вірити у себе. А викладачам бажаю терпіння, натхнення, залізних нервів та кмітливих і допитливих студентів.

Ви знаходитесь тут: Компанія «Фармпланета» Валерко Вікторія Юріївна