Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Дехтяренко Альона Володимирівна

У 2019 році закінчила Національний університет харчових технологій та отримала диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» (освітня програма «Фармацевтична біотехнологія»).

Дипломну роботу на тему «Очищення води від ксенобіотиків ароматичної природи із залученням іммобілізованих бактерій роду Bacillus» виконала під керівництвом к.т.н., доц. Тетеріної С.М.

З січня 2018 року працювала фахівцем з розвитку персоналу у Корпоративному університеті Корпорації «Артеріум». Нині (квітень 2020 р.) працюю фахівцем з розробки навчальних курсів ТОВ "TRIGLAV INTERNATIONAL".

Скажіть, будь-ласка, як Ви знайшли роботу, або може вона «знайшла» Вас?

Скоріш друге, ця робота знайшла мене і вже не відпускає:). На той момент (грудень 2017 р.), я вже встигла спробувати себе на виробництві однієї з вітчизняних фармацевтичних фірм і дуже швидко зрозуміла, що то не моє.

Наближався період сесії та новорічних свят, голова була забита геть іншим, а мені раптово пропонують пройти співбесіду у Корпорації «Артеріум». «Від таких можливостей не відмовляються» - подумала я, ну і працюю тут вже більше року. У найкращому у світі колективі і з цікавими задачами від керівника; от не вір після цього у долю ).

Які вимоги висуваються до претендентів на роботу?

У першу чергу оцінюють особистісні компетенції людини, на сьогоднішній день роботодавці розуміють, що у студентів, чи навіть випускників ВУЗів, не так багато практичних професійних навичок. Надзвичайно важливим є вміння вчитися та ефективно комунікувати, також звертають увагу на досвід роботи і не обов’язково за фахом, нехай це буде робота у McDonald's чи який-небудь фріланс…

 

В чому полягає Ваша робота, чи легко з нею справлятись?

Загалом моя робота полягає у підтриманні на належному рівні системи навчання персоналу з питань GxP та професійного навчання персоналу підприємства. Зокрема, це розробка та перегляд планів навчання персоналу підприємства за програмами GxP, проведення щорічних навчальних заходів та заходів з контролю і перевірки знань та навичок працівників, розробка та перегляд навчальних програм; оцінка ефективності процесів навчання на підприємстві.

Ще одним, достатньо цікавим напрямом моєї роботи є співпраця з ВУЗами та студентами.

Ну і звичайно ж, у кожній роботі є свої труднощі, але ж без них було б не так цікаво.

 

Що б ви хотіли сказати викладачам кафедри БТМ і студентам ?

Викладачам нашої кафедри перш за все дякую і бажаю натхнення, наснаги, студентів з палаючими очима, та підвищення заробітної платні працівникам освіти.

А студентам – використовуйте по-максимуму кожну хвилинку: здавайте сесії з першого разу, працюйте (нехай це буде «Вільна каса» зараз, а не у 30 років), розвивайтесь, любіть, подорожуйте, вчіть мови, приймайте участь у днях факультету, навіть якщо думаєте що нічого не вмієте!

Ви знаходитесь тут: «Київмедпрепарат» корпорації Артеріум Дехтяренко Альона Володимирівна