Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

«Київмедпрепарат» корпорації Артеріум

Вороненко Андрій Анатолійович

У 2018 році закінчив Національній університет харчових технологій та отримав диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» за спеціалізацією «Фармацевтична біотехнологія».

Дипломний проект на тему «Інтенсифікація біосинтезу мікробного екзополісахариду етаполану на суміші меляси та соняшникової олії» виконав під керівництвом – д.б.н., проф. Пирог Т.П.

Нині (вересень 2018 р.) працюю інженером-технологом технологічної лабораторії дослідного центру ПАТ «Київмедпрепарат» корпорації «Артеріум», а також навчаюсь в НУХТ (вечірня форма) на І курсі аспірантури за спеціальністю 162 «Біотехнології та біоінженерія» для здобуття ступеня вищої освіти доктора філософії.

Шелаков Андрій Ігорович

У 2018 році закінчив Національній університет харчових технологій та отримав диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» за спеціалізацією «Фармацевтична біотехнологія»..

Дипломний проект на тему «Інноваційні підходи у виробництві антимікробних препаратів на основі сідероміцинів» виконав під керівництвом – к.т.н., доц. Тетеріної С.М.

Нині працюю інженером-технологом технологічної лабораторії дослідного центру ПАТ «Київмедпрепарат» корпорації «Артеріум».

Свинаренко Дмитро Вікторович

У 2018 році закінчив Національний університет харчових технологій та отримав диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» за спеціалізацією «Фармацевтична біотехнологія»..

Дипломну роботу на тему «Акарбоза мікробного походження як потенційний геропротектор» виконав під керівництвом к.т.н., доц. Красінько Вікторії Олегівни.

З листопада 2016 року і нині (березень 2018 р.) працюю фахівцем з навчання персоналу у підрозділі корпоративного університету департаменту управління персоналом та охорони праці в корпорації «Артеріум».

Як змінилось життя після закінчення університету?

Кардинальні зміни у моєму житті розпочалися ще під час навчання у магістратурі, оскільки набутих знань виявилось достатньо, щоб влаштуватись на роботу в один із фармацевтичних гігантів України – корпорацію «Артеріум», де я працюю нині. У мене найкращий колектив, тому моя робота приносить мені не лише матеріальне задоволення, а й моральне.

Кондратенко Андрій Валерійович

У 2017 році закінчив Національний університет харчових технологій та отримав диплом магістра за спеціальністю «Фармацевтична біотехнологія». Дипломну роботу на тему «Некультивовані мікроорганізми, як продуценти унікальних біологічно активних речовин» виконав під керівництвом проф. Карпова О.В.

Нині (березень 2017 р.) працює в HR-департаменті корпорації «Артеріум» на посаді інженера з організації праці.

Андрію, що змінилося у Вашому житті після закінчення університету?

Після закінчення університету, я, перш за все, осягнув, що повністю переходжу у доросле життя. Розумієте – це як закінчити школу, коли ти усвідомлюєш, що попереду в тебе новий, важкий шлях, за який ти самостійно будеш нести відповідальність. Робота, родина, клопоти. Усе це було непомітним у вирі студентського життя, а зараз розумієш, що повністю переходиш на «новий рівень». Мушу визнати, деяких пустощів, складнощів, веселощів та легкості студентського життя мені бракує.

Нечипор Юрій Юрійович

У 2013 році закінчив Національний університет харчових технологій та отримав диплом магістра за спеціальністю «Промислова біотехнологія».

Після закінчення працював на посаді «Інженер з валідації» на ПрАТ «БІОФАРМА» м. Київ. Згодом – обіймав посаду «Провідний фахівець з валідації» на ТОВ «Фармекс Груп» м. Бориспіль. Наразі працюю на посаді «Старшого інженера-технолога» Технологічної Лабораторії Дослідного Центру ПАТ «Київмедпрепарат» корпорації «Артеріум».

Маючи певний багаж досвіду роботи у фармацевтичній галузі охоче готовий поділитися ним з майбутніми біотехнологами, тому з 2016 року працюю по сумісництву асистентом на кафедрі Біотехнології і мікробіології в Національному університеті харчових технологій.

Палійчук Олеся Ігорівна

У 2006 році закінчила Національний університет харчових технологій та отримала диплом спеціаліста з відзнакою зі спеціальності «Промислова біотехнологія».

Дипломну роботу на тему «Відновлення кисневмісних аніонів в процесі анаеробного дихання» виконала під керівництвом д.б.н., проф. Пирог Т.П. та Смирнової Г.Ф. (к.б.н., с.н.с. відділу фізіології промислових мікроорганізмів Інституту мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України).

2006–2009 рр. – працювала у ПАТ «Київмедпрепарат». 2009–2015 рр. – менеджер з розвитку бізнесу ТОВ «Новації». Нині (жовтень 2016 р.) працює менеджером з управління проектами ПАТ «Київмедпрепарат» корпорації «Артеріум».

 Скажіть, будь-ласка, як Ви знайшли роботу, або може вона «знайшла» Вас?

Після захисту дипломної роботи, на якій був присутній представник ПАТ «Київмедпрепарат», мені запропонували пройти співбесіду, за результатами якої і прийняли на роботу.

Івасюк Антон Валерійович

У 2015 році закінчив Національний університет харчових технологій (НУХТ) та отримав диплом спеціаліста зі спеціальності «Фармацевтична біотехнологія». Захистив дипломний проект на тему «Виробництво протитуберкульозного препарату Рифампіцин у капсулах» під керівництвом к.б.н., доц. О.І. Скроцької. 

Нині (жовтень 2016 р.) працює майстром цеху на ПАТ «Київмедпрепарат» корпорації «Артеріум».

 Як Вам навчалося на нашій кафедрі? Чи не жалкуєте про обрану спеціальність?

Студентські роки одні з найяскравіших у житті кожного з нас. Відверто кажучи, я анітрохи не жалкую про вступ саме до НУХТу і особливо на факультет біотехнології та екологічного контролю. Звісно є свої недоліки у навчальній програмі, проте, переваг набагато більше.

 Чи складно було Вам у пошуку роботи?

Дейнеко Тетяна Павлівна

У 2013 році закінчила Національний університет харчових технологій та отримала диплом спеціаліста за спеціальністю «Фармацевтична біотехнологія».

Дипломний проект на тему «Виробництво пробіотичного препарату Біфідумбактерин форте на основі Bifidobacterium bifidum» виконала під керівництвом к.т.н., доц. Красінько Вікторії Олегівни, якій висловлює щиру подяку. Диплом захистила на відмінно.

Починаючи з 2013 року працює на посаді контролер продукції медичного призначення на ПАТ «Київмедпрепарат» корпорації Артеріум.

 

Тетяно, чи подобається Вам працювати за фахом?

 

Звісно подобається. Робота за фахом відкриває багато можливостей для подальшого кар’єрного росту всередині підприємства. До того ж фармацевтична галузь сьогодні розвивається досить стрімко і відкриває перед нами досить широкий вибір на ринку праці. Я надзвичайно щаслива, що будучи абітурієнтом зробила правильний вибір при визначенні майбутньої спеціальності.

Петрук Валентина Миколаївна

У 2006 році закінчила Національній університет харчових технологій та отримала диплом спеціаліста з відзнакою зі спеціальності «Промислова біотехнологія».

Дипломний проект на тему «Мікробіологічна очистка природних вод від джерел неорганічного азоту» виконала під керівництвом к.б.н., доц. Ігнатової О.А. Наукову роботу виконувала в Інституті колоїдної хімії та хімії води ім. А.В. Думанського НАН України (ІКХХВ).

Під час навчання працювала інженером у лабораторії мікробіологічної очистки води ІКХХВ.

Починаючи з 2008 року працює на посаді мікробіолога відділу контролю якості ПАТ „Біофарма” та ВАТ „Фармак”, з 2011 року – старшого мікробіолога дослідного центру ВАТ „Київмедпрепарат”.

 

Скажіть, будь-ласка, як Ви знайшли роботу, або може вона «знайшла» Вас?

На „Біофармі” – звернулась у відділ кадрів.

На „Фармаку” – запросили як спеціаліста з мікробіологічного контролю пробіотиків.

 

На „Київмедпрепараті” – зацікавило моє резюме в інтернеті.

Чиколовець Юлія

У 2005 році закінчила Національний університет харчових технологій та отримала диплом спеціаліста.

Нині (жовтень 2016 р) начальник відділу контролю якості ПАТ «Київмедпрепарат» корпорації «Артеріум».

Денесюк (Вертело) Людмила

У 2000 році закінчила Національний університет харчових технологій та отримала диплом спеціаліста.

Нині (жовтень 2016 р). МВА керівник виробничої служби ПАТ «Київмедпрепарат» корпорації «Артеріум».

Романенко Лариса

(випуск 2012 року), фахівець з поопераційного планування, мікробіолог відділу контролю якості ПАТ «Київмедпрепарат» корпорації «Артеріум»

Ви знаходитесь тут: «Київмедпрепарат» корпорації Артеріум