Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

«Київмедпрепарат» корпорації Артеріум

Корх Наталя Сергіївна

У 2020 році закінчила Національний університет харчових технологій та отримала диплом магістра з відзнакою зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» (освітньо-професійна програма «Фармацевтична біотехнологія»).

Дипломну роботу на тему «Вплив зміни реццептури кисломолочних продуктів на показники мікробіологічної стабільності» виконала під керівництвом к.т.н., доц. Тетеріної С.М.

З листопада 2019 року і донині (лютий 2020 р.) працюю фахівцем (з розвитку та навчання персоналу) «АТ «Київмедпрепарат» корпорації «Артеріум».

Буніна Тетяна Дмитрівна

У 2020 році закінчила Національний університет харчових технологій та отримала диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» (освітньо-професійна програма «Фармацевтична біотехнологія»).

Дипломну роботу на тему «Іммобілізація протеолітичних ферментів для створення ефективних ранових покриттів» виконала під керівництвом к.б.н., доц. Буценко Л.М.

З вересеня 2018 р. і нині (лютий 2020 р.) працюю на посаді інженера з якості у відділі контролю якості АТ «Київмедпрепарат» корпорації «Артеріум».

Ратушна Тетяна Василівна

У 2020 році закінчила Національний університет харчових технологій та отримала диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» (освітньо-професійна програма «Фармацевтична біотехнологія»).

Дипломну роботу на тему «Біотехнологічні особливості одержання інгібіторів бета-лактамаз» виконала під керівництвом к.т.н., доц. Пенчука Ю.М.

Нині (лютий 2020 р.) працюю на посаді хіміка-аналітика аналітичної лабораторії дослідного центру АТ «Київмедпрепарат».

Шубіна Марина Ігорівна

У 2019 році закінчила Національний університет харчових технологій та отримала диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» (освітня програма «Фармацевтична біотехнологія»).

Дипломну роботу на тему «Технологія отримання наноемульсії вакцини проти гепатиту В» виконала під керівництвом к.т.н., доц. Карлаша Ю.В.

Нині (лютий 2019 р.) працюю у ПАТ «Київмедпрепарат», корпорації «Артеріум» інженером з якості групи забезпечення якості.

 В чому полягає Ваша робота, чи легко з нею справлятись?

До моїх обов’язків входить оцінка протоколів партії/серії лікарських засобів, перевірка реєстраційного досьє на відповідність нормативно-технічної документації та формування чек-листа за результати експертизи.

Тішкова Тетяна Сергіївна

У 2019 році закінчила Національний університет харчових технологій та отримала диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» (освітня програма «Промислова біотехнологія»). Дипломну роботу на тему «Збагачення дріжджів мікронутрієнтами» виконала під керівництвом доц., к.т.н. Красінько Вікторії Олегівни.

Нині (лютий 2019 р.) працюю на посаді фахівця групи взаємодії з регуляторними органами ТОВ «АРТЕРІУМ ЛТД».

Скажіть, будь-ласка, як Ви знайшли роботу, або може вона «знайшла» Вас?

Після закінчення І року магістратури, я розпочала пошук роботи по спеціальності. Після недовгих пошуків мені запропонували пройти співбесіду на посаду фахівця групи взаємодії з регуляторними органами ТОВ «АРТЕРІУМ ЛТД», за результатами якої мене і взяли на роботу.

Свинаренко Катерина Володимирівна

У 2019 році закінчила Національний університет харчових технологій та отримала диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» (освітня програма «Фармацевтична біотехнологія»).

Дипломну роботу на тему «Імуномодулятори на основі бактеріальних ліпополісахаридів» виконала під керівництвом доц., к.т.н. Слободян Ольги Петрівни.

З листопада 2017 р. і нині (лютий 2019 р.) працюю інженером-технологом Служби виробництва Департаменту виробничих операцій корпорації «Артеріум».

В чому полягає ваша робота чи легко ви з нею справляєтесь?

Робота інженера-технолога полягає у забезпеченні виробничих центрів Корпорації Стандартними робочими процедурами та Інструкціями в області виробництва готових лікарських засобів, підтримання їх в актуальному стані, внесення змін на підставі Актів змін та змін в зовнішній регламентуючій документації.

Пилипонський Ігор Ігорович

У 2019 році закінчив Національний університет харчових технологій та отримав диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» (освітня програма «Промислова біотехнологія»).

Дипломну роботу на тему «Використання нанорозмірних частинок золота для покращення аналітичних характеристик ферментних біосенсорів» виконав під керівництвом д.т.н., доц. Стабнікова В.П. та к.б.н. Солдаткіна О.О. (с.н.с., лабораторії біомолекулярної електроніки «Інститут молекулярної біології та генетики» НАН України).

Нині (лютий 2019 р.) працюю у ПАТ «Київмедпрепарат» майстром цеху твердих форм готових лікарських засобів дільниці №1.

Скажіть, будь-ласка, як Ви знайшли роботу, або може вона «знайшла» Вас?

Пошук роботи почав після захисту осінньої практики, коли мій особистий графік в більшій мірі звільнився від відвідування лекцій в університеті. Ідея працювати на заводі і виключно на ПАТ «Київмедпрепарат» з’явилася досить давно, адже не раз, завдяки свої кафедрі, відвідував з одногрупниками дане підприємство на екскурсії. А остаточно вирішив коли, навчаючись на бакалавраті, проходив тут практику.

Антонюк Світлана Борисівна

У 2019 році закінчила Національний університет харчових технологій та отримала диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» (освітня програма «Фармацевтична біотехнологія»).

Дипломну роботу на тему «Отримання рекомбінантних білків як компонентів вакцин проти ВІЛ/СНІД» виконала під керівництвом к.т.н., доц. Воронцова О.О.

Нині (лютий 2019 р.) працюю молодшим фахівцем в цеху з виробництва твердих форм ГЛЗ на ПАТ «Київмедпрепарат» корпорації «Артеріум».

Скажіть, будь-ласка, як Ви знайшли роботу, або може вона «знайшла» Вас?

Основною метою даного працевлаштування було придбання досвіду та здобуття певних практичних вмінь та уявлень про реальні технологічні процеси. Наприкінці ж 5 курсу успішно пройшла співбесіду на ПАТ «Київмедпрепарат» корпорації «Артеріум» на посаду молодшого фахівця (помічник майстра цеху). Роботу знайти не складно, складно знайти баланс між роботою та навчанням.

Вороненко Андрій Анатолійович

У 2018 році закінчив Національній університет харчових технологій та отримав диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» за спеціалізацією «Фармацевтична біотехнологія».

Дипломний проєкт на тему «Інтенсифікація біосинтезу мікробного екзополісахариду етаполану на суміші меляси та соняшникової олії» виконав під керівництвом – д.б.н., проф. Пирог Т.П.

З вересеня 2018 р. працював інженером-технологом технологічної лабораторії дослідного центру, а нині (жовтень 2021 р.) – провідний інженер-технолог технологічної лабораторії дослідного центру АТ «Київмедпрепарат» корпорації «Артеріум». Навчався в НУХТ за ОНП "доктор філософії" за спеціальністю 162 «Біотехнології та біоінженерія», захист дисертації відбувся 2 лютого 2023 р.

Шелаков Андрій Ігорович

У 2018 році закінчив Національній університет харчових технологій та отримав диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» за спеціалізацією «Фармацевтична біотехнологія»..

Дипломний проект на тему «Інноваційні підходи у виробництві антимікробних препаратів на основі сідероміцинів» виконав під керівництвом – к.т.н., доц. Тетеріної С.М.

Нині працюю інженером-технологом технологічної лабораторії дослідного центру ПАТ «Київмедпрепарат» корпорації «Артеріум».

Свинаренко Дмитро Вікторович

У 2018 році закінчив Національний університет харчових технологій та отримав диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» за спеціалізацією «Фармацевтична біотехнологія»..

Дипломну роботу на тему «Акарбоза мікробного походження як потенційний геропротектор» виконав під керівництвом к.т.н., доц. Красінько Вікторії Олегівни.

З листопада 2016 року і нині (березень 2018 р.) працюю фахівцем з навчання персоналу у підрозділі корпоративного університету департаменту управління персоналом та охорони праці в корпорації «Артеріум».

Як змінилось життя після закінчення університету?

Кардинальні зміни у моєму житті розпочалися ще під час навчання у магістратурі, оскільки набутих знань виявилось достатньо, щоб влаштуватись на роботу в один із фармацевтичних гігантів України – корпорацію «Артеріум», де я працюю нині. У мене найкращий колектив, тому моя робота приносить мені не лише матеріальне задоволення, а й моральне.

Кондратенко Андрій Валерійович

У 2017 році закінчив Національний університет харчових технологій та отримав диплом магістра за спеціальністю «Фармацевтична біотехнологія». Дипломну роботу на тему «Некультивовані мікроорганізми, як продуценти унікальних біологічно активних речовин» виконав під керівництвом проф. Карпова О.В.

Нині (березень 2017 р.) працює в HR-департаменті корпорації «Артеріум» на посаді інженера з організації праці.

Андрію, що змінилося у Вашому житті після закінчення університету?

Після закінчення університету, я, перш за все, осягнув, що повністю переходжу у доросле життя. Розумієте – це як закінчити школу, коли ти усвідомлюєш, що попереду в тебе новий, важкий шлях, за який ти самостійно будеш нести відповідальність. Робота, родина, клопоти. Усе це було непомітним у вирі студентського життя, а зараз розумієш, що повністю переходиш на «новий рівень». Мушу визнати, деяких пустощів, складнощів, веселощів та легкості студентського життя мені бракує.

Події у світлинах

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: «Київмедпрепарат» корпорації Артеріум