Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

«Київський вітамінний завод»

Забродська Юліана Анатоліївна

У 2022 році закінчила Національний університет харчових технологій  та отримала диплом бакалавра зі спеціальності 162 "Біотехнології та біоінженерія".

У 2022 році стала студенткою свого ж університету і продовжую навчання заочно за ОП "Фармацевтична біотехнологія"

Виконую кваліфікаційну роботу на тему "Особливості технологій виробництва антибіотиків для інгаляційного застосування" під керівництвом проф. Буценко Л.М.

З 2020 року почала працювати у сфері фармації, а вже у 2022 врешті знайшла роботу "до душі" та за спеціальністю. Як це було: по закінченню навчання на бакалавраті було невід'ємне бажання почати працювати за спеціальністю. Проходила велику кількість співбесід, але, нажаль, не було досвіду, який є необхідним на виробництві.

Черепанський Вячеслав Валерійович

У 2022 році закінчив Національний університет харчових технологій та отримав диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» за спеціалізацією «Фармацевтична біотехнологія».

Кваліфікаційну роботу на тему «Біотехнологічні аспекти одержання мікробних полілактатів» виконав під керівництвом – к.т.н., доц. Н.М. Грегірчак.

З 2020 року працював на посаді контролера фізико-аналітичної лабораторії відділу контролю якості  АТ «Київський вітамінний завод». Пізніше, навчаючись в магістратурі на заочній формі, обійняв посаду мікробіолога в лабораторії мікробіологічного контролю відділу контролю якості АТ «Київський вітамінний завод».

Сідіченко Олесь Віталійович

У 2019 році закінчив Національний університет харчових технологій та отримав диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» за спеціалізацією «Фармацевтична біотехнологія».

Дипломний проект на тему «Особливості біотехнологічного отримання N-ацетилглюкозаміну» виконав під керівництвом – д.т.н., доц. Стабнікова В.П.

З липня 2018 року працюю на посаді апаратника змішування в цеху твердих лікарських форм на  АТ «Київський вітамінний завод».

Скажіть, будь-ласка, як Ви знайшли роботу, або може вона «знайшла» Вас? 

Завжди хотів дізнатися, як це воно працювати на фармацевтичному підприємстві. Мене цікавило, як виготовляються лікарські засоби, як функціонує система GMP, тому дуже кортіло побачити все на власні очі. В один прекрасний день, я зрозумів, що варто діяти. Бо ж теорія то добре, але й хотілося відчути все на практиці. Роботу знайшов шляхом розміщення резюме на сайті для працевлаштування. Знайшов вакансію, яка мене зацікавила, відправив резюме, і через деякий час мені зателефонували та запросили на співбесіду.

Борцюх Віктор Володимирович

У 2018 році закінчив Національний університет харчових технологій і отримав диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» за спеціалізацією «Промислова біотехнологія». Починаючи з третього курсу, виконував науково-дослідну роботу на базі Інституту продовольчих ресурсів НААН України у відділі біотехнології молочнокислих заквасок. Упродовж навчання брав активну участь у вітчизняних та міжнародних конференціях, за результатами яких було опубліковано 2 статті та 2 тези у матеріалах конференцій.

У 2015 та 2016 році (3,4 курси) брав участь у Всеукраїнській олімпіаді з біотехнології та отримав дипломи ІІІ та ІІ ступенів відповідно. У 2017 році отримав диплом за участь на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук за спеціальністю «Біотехнологія».

Захистив дипломну роботу на тему: «Антимікробні метаболіти молочнокислих бактерій» під керівництвом к.т.н., доц. Тетеріної С.М.

Жигадло (Мащенко) Оксана Юріївна

У 2013 році закінчила Національний університет харчових технологій і отримала диплом магістра з відзнакою зі спеціальності «Фармацевтична біотехнологія». Починаючи з третього курсу, виконувала науково-дослідну роботу на базі Інституту мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України у відділі загальної та ґрунтової мікробіології. Упродовж навчання брала активну участь у вітчизняних та міжнародних конференціях, за результатами яких було опубліковано 7 статей та 23 тез у матеріалах конференцій.

Представлені на Всеукраїнській конференції «Біотехнологія ХХІ століття» роботи два роки поспіль визнавались найкращими та удостоювались дипломів першого ступеня.

Захистила дипломну роботу на тему «Інтенсифікація синтезу поверхнево-активних речовин Acinetobacter calcoaceticus ІМВ В-7241, Rhodococcus erythropolis ІМВ Ас-5017 та Nocardia vaccinіi К-8 на технічному гліцерині» під керівництвом д.б.н., проф. Пирог Т.П. Дана робота була визнана найкращою магістерською роботою 2012/2013 н.р та удостоєна диплому першого ступеня.

З травня 2013 року працює на посаді мікробіолога групи по розробці методик в відділі контролю якості у ПАТ «Київський вітамінний завод».

Парфенюк Сергій Андрійович

У 2013 році закінчив Національний університет харчових технологій і отримав диплом магістра зі спеціальності «Фармацевтична біотехнологія». Починаючи з третього курсу, виконував науково-дослідну роботу на кафедрі біотехнології і мікробіології під керівництвом д.б.н., проф. Пирог Т.П. Є співавтором більше 30 публікацій, у тому числі у журналах, що входять до наукометричної бази SCOPUS. У 2012 р. став призером (II місце) Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за галуззю науки «Екологія та екологічні науки» (м. Донецьк), у 2013 р. – призером (ІІІ місце) Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за галуззю науки «Біологія» (м. Запоріжжя). Нагороджений дипломом за кращу усну доповідь на Міжнародній науково-практичній конференції daRostim-2012 «Мікробні технології: актуальність і майбутнє» (м. Київ). Навчаючись в магістратурі, почав працювати на посаді інженера-технолога у відділі реєстрації і ліцензування ПАТ «Біофарма». З грудня 2013 р. працює спеціалістом відділу валідації і класифікації ПАТ «Київський вітамінний завод».


Як змінилося Ваше життя після закінчення університету? 

Дитинство закінчилось (сміється). Почалося в край суворе доросле життя, коли майже все чого хочеш дістається лише тяжкою і наполегливою працею.

Денисенко Наталія Іванівна

У 2010 році закінчила Національній університет харчових технологій та отримала диплом спеціаліста за спеціальністю «Промислова біотехнологія».

Дипломний проект на тему «Промислове виробництво β-каротину» виконала під керівництвом к.т.н., доц. Грегірчак Н.М.

Починаючи з 2010 року працювала на посаді мікробіолога, а з 2012 року – старшого мікробіолога лабораторії мікробіологічного контролю відділу контролю якості ПАТ «Київський вітамінний завод».

 

Які можливості відкрилися перед Вами після закінчення університету та отримання диплому?

 

Спочатку було трохи страшно, оскільки скрізь потрібні спеціалісти з нормальним досвідом роботи, якого після університету трохи не вистачає (посміхається), і ти не знаєш, куди йти і що робити. Пам’ятайте, що ви потратили 5 років на отримання чудової спеціальності і закидайте сіті!

Філюк Ірина Володимирівна

У 2012 р. закінчила Національний університет харчових технологій та отримала диплом магістра зі спеціальності «Фармацевтична біотехнологія».

Починаючи з третього курсу займалася науково-дослідною роботою на кафедрі біотехнології і мікробіології під керівництвом д.б.н., проф. Пирог Т.П. На відмінно захистила дипломний проект на тему «Дослідження дії токсичних металів на клітини Rhodococcus erythropolis ЕК-1 – продуцента поверхнево-активних речовин». Є співавтором 15 тез доповідей, представлених на міжнародних та всеукраїнських конференціях (Польща (Познань), Росія (Пущино, Волгоград, Казань), Україна (Львів, Харків, Дніпропетровськ, Київ), 2 статей у наукових журналах, 6 статей у матеріалах конференцій, одного патенту. Нагороджена дипломом ІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за галуззю науки «Екологія та екологічна безпека», має відзнаки за кращі усні доповіді на всеукраїнських конференціях.

Починаючи з 2012 року працює на посаді старшого хіміка Центральної лабораторії ПАТ «Київський вітамінний завод».

 

Скажіть, будь-ласка, чи подобається Вам працювати, чи не хочеться повернутись до університету?

 

 Мені дуже подобається моя робота, надзвичайно цікаво брати участь у розробці лікарських засобів. Дуже приємно спостерігати як препарат, який ти пропустив через свої руки купують в аптеках (посміхається). Повернутися в університет? Ні, не хочеться. Вже потрібно йти далі і ставити перед собою інші цілі.

Передерій Юлія Іванівна

У 2011 році закінчила НУХТ та отримала диплом магістра за спеціальністю «Промислова біотехнологія».

Починаючи з третього курсу виконувала науково-дослідну роботу на кафедрі біотехнології і мікробіології (науковий керівник – к.т.н., доц. Грегірчак Н.М.). На відмінно захистила дипломний проект на тему «Оцінка ефективності біоцидів полігексаметиленгуанідинової природи». Є співавтором статей у фахових журналах та тез доповідей, має нагороди за усні доповіді на конференціях.

З липня 2011 року працювала в Державній лабораторії з контролю якості лікарських засобів ДУ «Інститут фармакології та токсикології НАМН України» на посаді провідного інженера. На даний час працює в ПАТ «Київський вітамінний завод» на посаді мікробіолога.

 

Скажіть, будь ласка, яким чином змінилося Ваше життя після закінчення університету?

Я сумую за університетом, друзями, лекціями та семінарами. Весело згадувати всі переживання та хитрощі студентів. Стільки позитивних емоцій отримано під час студентського життя.

Події у світлинах

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: «Київський вітамінний завод»