Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

ПАТ НВЦ "Борщагівський ХФЗ"

Себельдiна Анастасія Федорівна

У 2021 році успішно закінчила Національний університет харчових технологій та отримала диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» (освітньо-професійна програма «Фармацевтична біотехнологія»).

Кваліфікаційну роботу на тему: «Біотехнологічні аспекти конструювання пробіотиків на основі дріжджів» виконала під керівництвом к.т.н., доцента Тетеріної Світлани Миколаївни.

Нині (лютий 2021 р.) працюю на ПАТ НВЦ «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод» у відділі контролю якості на посаді хіміка групи високоефективної рідинної хроматографії.

Хочу подякувати викладачам кафедри біотехнології і мікробіології НУХТ за необхідні знання та таку чудову можливість для розвитку і реалізації мого потенціалу у фармацевтичній галузі України. Бажаю натхнення і терпіння, більше позитивних емоцій та нових досягнень!

Ключка Ігор Вікторович

У 2020 році закінчив Національній університет харчових технологій та отримав диплом магістра з відзнакою зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» (освітньо-професійна програма «Фармацевтична біотехнологія»).

Дипломний проект на тему «Синергізм антиадгезивної дії поверхнево-активних речовин Nocardia vaсcinii ІМВ В-7405 та ефірних олій»  виконав під керівництвом  завідувача кафедри, проф., д.б.н. Пирог Тетяни Павлівни.

2018-2019 рр. працював техніком-технологом групи технології твердих лікарських форм дослідно-впроваджувальної лабораторії ПАТ НВЦ «Борщагівський ХФЗ»

Нині (лютий 2020 р.) працюю інженером-технологом відділу трансферу технологій ПАТ НВЦ «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод».

Бондаренко Анна Ігорівна

У 2020 році закінчила Національній університет харчових технологій та отримала диплом магістра з відзнакою зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» (освітньо-професійна програма «Фармацевтична біотехнологія»).

Починаючи з третього курсу, виконувала науково-дослідну роботу на базі Інституту мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України у відділі загальної та ґрунтової мікробіології. Упродовж навчання брала активну участь у вітчизняних та міжнародних конференціях, за результатами яких було опубліковано 3 статі та 16 тез у матеріалах конференцій.

Учасник ІІ очному турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Екологія» 2018-2019 навчального року (м. Полтава, 20–22 березня 2019 року)

Захистила дипломну роботу на тему «Роль сульфатвідновлювальних бактерій в біодеструкції полімерних і гумотехнічних матеріалів»  виконала під керівництвом доц., к.б.н. Буценко Л.М. (консультант – н.с., к.б.н. Абдуліна Д.Р.) на базі Інституту мікробіології і вірусології ім. Д. К. Заболотного НАН України. 

Боднар Оксана Валентинівна

У 2020 році закінчила Національний університет харчових технологій та отримала диплом магістра з відзнакою зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» (освітньо-професійна програма «Фармацевтична біотехнологія»).

Дипломну роботу на тему: «Модифікація інтерферонів І та ІІ типу під впливом іонів церію з метою підвищення його біологічних властивостей» виконала під керівництвом доц., к.б.н. Скроцької О.І. та Жолобак Н.М. (с.н.с. відділу проблем інтерферону та імуномодуляторів Інституту мікробіології і вірусології НАН України, к.б.н.).

Нині (лютий 2020 р.) працюю на посаді інженера-технолога в групі м’яких та рідких лікарських форм дослідно-впроваджувальної лабораторії ПАТ НВЦ «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод».

Новик Анна Олексіївна

У 2020 році закінчила Національний університет харчових технологій та отримала диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» (освітньо-професійна програма «Фармацевтична біотехнологія»).

Дипломну роботу на тему: «Моніторинг мікробіологічних показників дільниці виробництва стерильних лікарських форм» виконала під керівництвом к.т.н, доц. Волошиної І.М.

Нині (лютий 2020 р.) працюю на ПАТ НВЦ «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод» на посаді мікробіолога відділу контролю якості.

Герштман Артем Юрійович

У 2019 році закінчив Національний університет харчових технологій та отримав диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» (освітня програма «Фармацевтична біотехнологія»).

Дипломну роботу на тему «Синтез поверхнево-активних речовин Nocardia vaсcinii ІМВ В-7405 на змішаних промислових відходах» виконав під керівництвом завідувача кафедри, проф., д.б.н. Пирог Тетяни Павлівни.

Працював (лютий 2019 р.) мікробіологом ділянки виробництва стерильних антибіотиків № 2 ПАТ НВЦ "Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод". Нині (квітень 2021 р.) працюю інженером-технологом групи технологій твердих лікарських форм дослідно-впроваджувальної лабораторії ПАТ НВЦ "Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод".

Скажіть, будь-ласка, як Ви знайшли роботу, або може вона «знайшла» Вас?

Як більшість моїх одногрупників я почав шукати роботу в останній семестр магістратури. Навіть можна сказати, що я був однією з самих пізніх «ластівок» з нашої молодої когорти випускників.

Скороход Анастасія Русланівна

У лютому 2019 р. закінчила Національний університет харчових технологій та отримала диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» (освітня програма «Промислова біотехнологія»).

Починаючи з третього курсу виконувала наукову роботу на базі науково-дослідного Інституту генетичної інженерії та біології клітини НАН України. Через рік перейшла до Інституту патології, радіобіології та онкології ім. Р.Є. Кавецького, де працювала над матеріалами для дипломної роботи. Дипломну робота на тему «Пухлино-асоційовані адипоцити в мікрооточенні та перебігу раку шлунка» виконала під керівництвом к.б.н., доц. Скроцької О.І. та завідувача лабораторії проблем метастатичного мiкрооточення Інституту експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України, с.н.с., д.б.н. Ганусевич I.I.

Нині (лютий 2019 р.) працюю у відділі контролю якості мікробіологом на ділянці виробництва стерильних ампульних препаратів та ліофілізованої продукції ПАТ НВЦ «Борщагівський ХФЗ».

Ярова Наталія Федорівна

У 2018 році закінчила Національний університет харчових технологій та отримала диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» за спеціалізацією «Промислова біотехнологія».

Дипломну роботу на тему: «Пробіотичні властивості біфідобактерій як можливих компонентів молочнокислого продукту» виконала під керівництвом к.б.н, доц. Скроцької О.І.

Нині (вересень 2018 р.) працює на посаді мікробіолога у ПАТ НВЦ «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод».

Сидор Інга Володимирівна

У 2015 році закінчила Національній університет харчових технологій та отримала диплом магістра з відзнакою зі спеціальності «Фармацевтична біотехнологія».

Дипломний проект на тему «Вплив умов культивування на антиадгезивні властивості поверхнево-активних речовин Acinetobacter calcoaceticus IMB В-7241» виконала під керівництвом д.б.н., проф. Пирог Тетяни Павлівни.

Нині (червень 2018 р.) працюю інженером-технологом групи технологій м’яких та рідких лікарських форм Дослідно-впроваджувальної лабораторії на ПАТ НВЦ «Борщагівський ХФЗ», а також заочно навчаюсь в аспірантурі за спеціальністю «Біотехнологія» в НУХТ.

Кудрявець (Гиренко) Людмила Сергіївна

У 2015 році закінчила Національний університет харчових технологій (НУХТ) та отримала диплом спеціаліста за спеціальністю «Фармацевтична біотехнологія». Захистила дипломний проект на тему «Виробництво Актиноміцину D для ін’єкцій в ампулах» під керівництвом Антонюк М.М.

З червня 2016 року працює на ПАТ НВЦ «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод» на посаді мікробіолога.

Розкажіть, будь ласка, про місце своєї роботи?

ПАТ НВЦ «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод» – інноваційне фармацевтичне підприємство європейського рівня. Підприємство має збалансований продуктовий портфель: лікарські засоби (більше 100 найменувань), препарати для ветеринарної медицини, дієтичні/харчові добавки (БАДи) та дезінфікуючі засоби. Моя робота полягає в контролі готових ін’єкційних препаратів та таропакувальних матеріалів до них, а також контроль вмісту механічних включень у цих об’єктах. Здійснення контролю ступеня мікробіологічного забруднення повітря, приміщень, обладнання та персоналу виробничих дільниць.

Ви знаходитесь тут: ПАТ НВЦ "Борщагівський ХФЗ"