Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Антонюк Ніна Олександрівна

У 2015 році закінчила Національний університет харчових технологій та отримала диплом спеціаліста зі спеціальності «Фармацевтична біотехнологія». Виконувала науково-дослідну роботу на базі кафедри біотехнології і мікробіології НУХТ під керівництвом Т.П. Пирог та була учасником студентського наукового гуртка «Biotech» (3 та 4 курси навчання).

За представлену роботу на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2014/2015 н.р. за напрямом «Екологія та екологічна безпека» нагороджена грамотою за проявлений творчий потенціал та нестандартний підхід у вирішенні складних наукових завдань з екології та екологічної безпеки.

Захистила дипломний проект на тему «Виробництво вітаміну А у м’яких желатинових капсулах».

З 2015 р. працює інженером з якості на ПрАТ «Індар».

 Як швидко Ви знайшли роботу після закінчення університету?

 

С предприятия «Индар» позвонили на нашу кафедру и пригласили сильных выпускников пройти собеседование. Среди специалистов, которых рекомендовала кафедра была и я. После собеседования меня пригласили на работу. Это случилось сразу после выпускного.

 Що входить у Ваші основні службові обов’язки?

В служебные обязанности входит изучение огромного количества нормативных документов, сбор комплектов документов на разные процессы (например, досье серий) написание стандартных операционных процедур, рабочих инструкций, инструкций по эксплуатации оборудования и много другой хоть и бумажной, но очень важной для производства работы, которая появляется в процессе.

 Що Ви можете сказати нашим студентам – майбутнім фахівцям біотехнологічної, фармацевтичної та харчової промисловості?

 

Выпускники пусть ищут себя, учатся и работают!

Ви знаходитесь тут: ПрАТ "ІНДАР" Антонюк Ніна Олександрівна