Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

ТОВ «БіоТестЛаб»

Чегринець Анна Ігорівна

У 2017 році закінчила Національний університет харчових технологій та отримала диплом спеціаліста зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» (спеціалізація «Промислова біотехнологія»).

Дипломний проект на тему «Виробництво різних товарних форм мікробного b-каротину» виконала під керівництвом д.м.н., проф. Авдєєвої Л.В.

Нині (жовтень 2019 р.) працює зав. сектором інактивованих ембріональних вакцин для птахівництва ТОВ «Біотестлаб».

Роженко Юлія Сергіївна

У 2018 році закінчила Національній університет харчових технологій та отримала диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» за спеціалізацією «Фармацевтична біотехнологія».

Дипломний проект на тему «Технологічні аспекти одержання протипухлинних ферментів мікробного походження» виконала під керівництвом – к.т.н., доц. Карлаша Ю.В.

Після закінчення навчання працювала лаборантом хімічного аналізу у виробничій лабораторії ПрАТ «Київський маргариновий завод».

Нині (жовтень 2019 р.) працює біотехнологом у ТОВ «Біотестлаб».

 

Штуль Дмитро Григорович

У 2019 році закінчив Національний університет харчових технологій та отримав диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» (освітня програма «Промислова біотехнологія»).

Дипломну роботу на тему «Біотехнологія ферментів кутиназ та їх практичне застосування» виконав під керівництвом доц., к.т.н. Карлаша Ю.В.

Нині (лютий 2019 р.) працюю апаратником по виготовленню сумішей і розчинів у ТОВ «Біотестлаб».

Як змінилося життя після закінчення університету?

Перш за все після закінчення університету приходить розуміння того, що ти переходиш на наступний етап дорослого життя. Речі, які займали головне місце в студентському житті відходять на другий план, з’являються нові проблеми та клопоти – пошук роботи та інше.

Вороненко (Бородіна) Ольга Олегівна

У 2018 році закінчила Національній університет харчових технологій та отримала диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» за спеціалізацією «Фармацевтична біотехнологія».

Дипломний проект на тему «Біологічні властивості імунологічно активних фрагментів молозива» виконала під керівництвом к.б.н., доц. Лич І.В.

Нині (вересень 2018 р.) працюю менеджером з реєстрації ветеринарних препараті в ТОВ «Біотестлаб».

 

Скажіть, будь-ласка, як Ви знайшли роботу, або може вона «знайшла» Вас?

Після закінчення університету розіслала резюме до різних фармацевтичних компаній. Як не дивно, але з усіх варіантів обрала підприємство, яке займається виробництвом вакцин для ветеринарних препаратів. Було приємно, що недаремно вивчала імунологію, молекулярну біотехнологію та багато інших фахових предметів.

Удимович Віктор Миколайович

У 2018 році закінчив Національний університет харчових технологій і отримав диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» за спеціалізацією «Екологічна біотехнологія та біоенергетика».

Омельченко Ярослав Андрійович

У 2018 році закінчив Національний університет харчових технологій та отримав диплом магістра зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» за спеціалізацією «Промислова біотехнологія».

Дипломну роботу на тему «Перспективи одержання і використання нових ветеринарних антипаразитарних біопрепаратів» виконав під керівництвом доц., к.т.н. Карлаша Ю.В.

Нині (вересень 2018 р.) працює завідувачем сектору виробництва антибактеріальних та протипаразитарних препаратів ТОВ «Біотестлаб». 

Зусько Катерина Вікторівна

У 2018 році закінчила Національній університет харчових технологій та отримала диплом магістра зі спеціальності зі спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» за спеціалізацією «Фармацевтична біотехнологія».

Ви знаходитесь тут: ТОВ «БіоТестЛаб»