Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Вивчайте мікробіологію та будьте здорові!

Сьогодні професія технолога харчових виробництв є однією з найбільш затребуваних на ринку праці. Адже люди споживають їжу щодня, а якісні продукти харчування та напої є одними з основних факторів, які впливають на здоров’я та самопочуття людини. Саме з їжею організм отримує необхідну кількість поживних речовин, мікроелементів та вітамінів, які необхідні для нормального функціонування органів та систем. Майбутні технологи 2 курсу спеціальності 181 «Харчові технології» вже мали змогу як теоретично, так і практично ознайомитися з сучасними підходами до основ виробництва харчових продуктів.

Проте, слід врахувати, що харчова сировина та продукти є сприятливим середовищем для розвитку мікроорганізмів. Знання характеру мікробіоти продуктів харчування та мікробіологічних процесів, які в них відбуваються, необхідні фахівцям із харчових технологій для організації правильного зберігання, обробки сировини, виготовлення продукції та її реалізації. Адже продукти харчування можуть нести в собі і мікробіологічні ризики, які є одними з найбільш небезпечних і призводять до реальних негативних наслідків для здоров’я людини. Тому опанування здобувачами дисципліни «Мікробіологія для харчових виробництв» є важливим кроком у розумінні питань виявлення небезпечного агента, оцінці ризику та запобіганні мікробіологічного забруднення продукту, що дозволить запобігти погіршенню здоров’я або виникненню захворювань споживача та, врешті решт, стати компетентним фахівцем галузі у питаннях безпечності продукції.

Звичайно, в умовах карантину здобувачам приходиться основну частину матеріалу дисципліни опановувати самостійно. Проте таку цікаву і актуальну тему як «Патогенні мікроорганізми. Інфекція та імунітет» викладачі кафедри біотехнології та мікробіології доц. Грегірчак Н.М. та доц. Слободян О.П. запропонували їм розглянути у форматі відеоконференції.

Своїми враженнями від такого формату роботи поділилися:

Кужинівська Саша, ТІ-2-3: «Дуже сподобався інтерактив. Цікаві тести. Отримала відповіді на питання, які цікавили»

Мороз Дар’я, ТІ-2-2: «Дякуємо за лекцію, було дуже цікаво та інформативно. Така лекція допомагає закріпленню та розумінню матеріалу.»

Розмеріця Ольга, ТІ-2-4: «Мені дуже сподобався такий формат лекції, оскільки він є одним з єдино можливих під час дистанційного навчання. Ми зупинилися на важливих моментах даної теми, розширили деякі поняття, що були стисло подані у презентації на сайті. Таким чином інформація засвоюється краще, ніж при звичайному самостійному опрацюванні матеріалу. Також хотілося б більше тестів для перевірки власної уважності.»

Мучич Тетяна, ТІ-2-4: «Хочу подякувати вам за таку чудову ідею та за можливість поспати до 11 години. Мені дуже сподобалося те, що лекція супроводжувалася презентацією та те, що ми закріпили цей матеріал тестами (можливо можна було б збільшити їх кількість). Також ці лекції корисні тим, що у викладача можна відразу запитати незрозумілі для нас речі!»

Немерована Яна, ТІ-2-1: «Мені сподобався такий формат лекції, для себе було цікаво послухати про патогенні мікроорганізми, що викликають захворювання, в процесі лекції вдалося законспектувати матеріал»

Азаренко Катерина, ТІ-2-1:«Я ніколи не могла собі уявити, що буду навчатися дистанційно. Зараз, у зв‘язку з пандеміологічною ситуацією у світі студенти та викладачі вимушені проводити лекції у спеціальних програмах. Сьогодні доцент кафедри біотехнології і мікробіології Грегірчак Наталія Миколаївна провела цікаву та корисну лекцію, на тему: «Патогенні мікроорганізми. Інфекція та імунітет». Завдяки, зрозумілим поясненням матеріалу, тестам на закріплення знань та прикладів із життя ми зможемо використовувати отриманні знання навіть у повсякденному житті.

Вивчайте мікробіологію та будьте здорові!»

Події у світлинах

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка