Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Яке ж воно навчання в університеті, дізнавались допитливі ліцеїсти

Не чекаючи «офіційного відкриття дверей» нашого університету до нього завітали ліцеїсти – дев’ятикласники Технічного ліцею Шевченківського району разом із вчителем – Нестеренко Ольгою.

Гості відвідали кафедри, якими найбільше цікавились, а саме: біотехнології і мікробіології, машин і апаратів харчових і фармацевтичних виробництв, мехатроніки та робототехніки та зустрілись із провідними вченими університету. Відвідувачі мали можливість ознайомитись з особливостями навчання в університеті в ході екскурсій нашими лабораторіями.

На кафедрі біотехнології і мікробіології ліцеїстів зустріла Красінько Вікторія, яка не лише провела екскурсію всіма лабораторіями докладно розповідаючи про всі нюанси становлення справжніх біотехнологів в нашому університеті, а й запропонувала цікаву вікторину під назвою «Впізнай таємного біологічного агента».

Всі активні учасники вікторини отримали солодкі призи, а ще всіх хто зацікавився можливістю навчання на кафедрі, забезпечили інформаційними буклетами. Покидаючи лабораторії кафедри біотехнології і мікробіології, школярі жваво обговорювали побачене і ділились враженнями від отриманої інформації: тепер вони точно знають, що харчова лимонна кислота виробляється мікроорганізмами, як і ціла низка біологічноактивних речовин.

А ще ліцеїсти побачили на власні очі, як створюються тривимірні комп’ютерні моделі складних механізмів, і дізналися, як за допомогою сучасних комп’ютерних методів можна передбачити їх поведінку у реальних умовах.

У лабораторіях технологічного обладнання харчових і фармацевтичних виробництв ліцеїсти побачили промислові зразки обладнання і технологічних ліній для виробництва м’ясних виробів, пива та квасу.

Хоча дев’ятикласники лише починають думати про майбутню професію, але під час візиту багато з них зрозуміли, що професії інженера, фахівця у галузі техніки і технології харчових, біотехнологічних і фармацевтичних виробництв справді перспективні. Крім того такі професії також ще й творчі та цікаві.

Багато вражень та позитивних емоцій ліцеїсти отримали у лабораторіях мехатроніки та робототехніки, де у ігровому режимі ознайомилися з основами керування робототехнічними механізмами, і дізналися про цікаві перспективи роботи інженером на справжніх промислових об’єктах.

Спілкуючись із провідними вченими університету, гості дізналися про особливості виробництва біотехнологічної, фармацевтичної та харчової продукції, а в ході дискусії розвіяли деякі поширені міфи про якість та властивості деяких звичайних на перший погляд продуктів.

І хоча сучасні школярі не надто переймаються питаннями історії, але наших гостей вразив той факт, що видатний хімік Дмитро Менделєєв, творець відомої таблиці хімічних елементів, сприяв створенню в Україні першого навчального закладу для підготовки фахівців харчової промисловості, нині – Національного університету харчових технологій.

Безсумнівно, ліцеїсти зробили перші висновки про майбутню професійну діяльність.

А викладачі та вчені Національного університету харчових технологій отримали неперевершене задоволення від спілкування із цікавими творчими непосидючими ліцеїстами.

Події у світлинах

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка