Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Зацікавленість роботодавців викликали захисти бакалаврів-біотехнологів

Цьогоріч незвично проходять засідання екзаменаційної комісії по захисту кваліфікаційних дипломних проектів ОКР «Бакалавр» за напрямом «Біотехнологія». Актуальна інформація щодо діяльності кафедри біотехнології і мікробіології НУХТ (http://www.btmb.com.ua/) зацікавила потенційних роботодавців. Зокрема, до нас завітали представники керівного складу ТОВ «БІОТЕСТЛАБ»: директор Гаращук Володимир Іванович, канд.фарм.н., директор департаменту з наукової роботи Салій Олена Олександрівна, канд.вет.н., директор департаменту з наукової роботи Вабіщевич Федор Серафімович, заступник директора департаменту з наукової роботи Деркач Мар’ян Володимирович, начальник відділу персоналу Хавпун Олена Миколаївна. ТОВ «БІОТЕСТЛАБ» успішно працює на ветеринарному ринку України більше 20 років і спеціалізується на комплексному ветеринарному супроводі тваринницьких підприємств та птахофабрик.

8 червня 2017 року засідання розпочалося з виступу директора департаменту з наукової роботи ТОВ «БІОТЕСТЛАБ» Салій О.О., яка привітала «без п’яти хвилин» кваліфікованих біотехнологів та побажала їм успішного захисту.

На захисті були представлені різнопланові дипломні проекти та наукові роботи. Владислав Шульман представив технологію одержання лізату Streptococcus sanguis, який використовується як компонент імуностимулюючого препарату для профілактики хвороб ротової порожнини. Владислава Гордієнко презентувала новітню біотехнологію одержання біосумісного пластику на основі полігідроксибутирату за культивування Azotobacter chroococcum. Суть проекту Марини Кухар полягала у культивуванні Penicillum canescens для одержання ферменту ксиланази, що підвищує засвоюваність амінокислот та обмінну енергію кормів для тварин. Наталя Жалій доповіла результати наукової роботи, яка полягала у оптимізації основних факторів, що впливають на трансформацію м’якої пшениці і дозволили підвищити відсоток трансформованих рослин. Проект культивування Pseudomonas aerginosa для одержання феназин-1-карбонової кислоти як біокомпоненту засобів захисту рослин представила Марія Лось. Одержанню висококонцентрованої молочної кислоти за культивування Bacillus coagulans для використання у косметичній промисловості присвятила свій проект Анна Савенко. Вплив жирних кислот на формування біоплівки сульфатвідновлювальних бактерій досліджувала Олена Долюк.

Усі представлені роботи відзначались високим рівнем виконання та презентації. «Родзинкою» цьогорічних проектів був розділ з автоматизації певної ділянки виробництва. Представники ТОВ «БІОТЕСТЛАБ» і члени комісії були приємно вражені ерудованістю та професійністю наших студентів, які, до речі, відмінно захистили свої проекти. Гості задавали конкретні питання, що стосувались особливостей апаратурного оформлення та забезпечення асептичності процесів.

За результатами захистів наших «новоспечених» бакалаврів запросили пройти співбесіду для подальшої роботи у ТОВ «БІОТЕСТЛАБ». Вітаємо з успішним захистом та бажаємо успіхів у подальшій професійній кар’єрі!!!

Події у світлинах

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка