Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Завершились захисти бакалаврських робіт студентами кафедри біотехнології і мікробіології

З 11 по 19 червня на кафедрі біотехнології і мікробіології (БТМ) відбулися захисти дипломних бакалаврських проектів студентів денної форми навчання за напрямом підготовки «Біотехнологія». Екзаменаційну комісію очолювала завідувач кафедри БТМ, професор Пирог Тетяна Павлівна. У складі комісії були доценти кафедри: Красінько Вікторія Олегівна, Скроцька Оксана Ігорівна, Пенчук Юрій Миколайович та асистент кафедри Берегова Христина Андріївна (секретар ЕК).

Дрібка сну, чашка кави, хвилювання та запаморочення, і ось настала довгоочікувана мить, коли можна з впевненістю похизуватися знаннями, здобутими за 4 роки та представити себе у повній красі.

Шлях до цієї мети був дуже довгим та не простим і у кожного були свої рецепти його проходження: для когось – це довгі безсонні ночі, а для інших – гори шпаргалок та підручник з мікробіології під подушкою. Тепер це все вже позаду. Настала та довгоочікувана мить, коли студенти кафедри біотехнології і мікробіології отримали кваліфікацію «Фахівець з біотехнології» за напрямом 6.051401 «Біотехнологія» (спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»).

 

До захисту на кафедрі біотехнології і мікробіології було представлено 58 дипломних науково-дослідних робіт та проектів бакалаврів. Кожен з дипломів є в якійсь мірі унікальним, так як охоплював всебічні сфери біотехнології. Було представлено ряд тем дипломних проектів, які на кафедрі БТМ розроблялись і захищались вперше. Це стосується лютеїну на основі мікроскопічних водоростей Scenedesmus almariensis, інкапсульовання пробіотичного препарату на основі Enterococcus faecium. Цікавими та ґрунтовними були проекти виробництва москітоцидного засобу культивуванням Calcarisporium arbuscula та антибіотика для бджіл – фумагіліну на основі Aspergillus fumigatus. Усі дипломні роботи та проекти містили розділ автоматизації ділянки виробництва або певного апарату та схему біосинтезу цільового продукту, яка складена за використання бази даних KEGG. Також обов’язковою була мультимедійна презентація роботи, в якій студенти наводили дані щодо техніко-економічного обґрунтування випуску субстанції, обґрунтування вибору технологічної схеми (особливу увагу приділяли способам виділення та очищення цільового продукту), схеми біосинтезу та суті методів визначення цільового продукту у культуральній рідині.

Усі студенти отримали позитивні оцінки, в тому числі на «відмінно» захистили свої роботи 14 осіб, на оцінку «добре» – 18. Дипломи з відзнакою отримали 5 студентів кафедри, які виконали дипломні науково-дослідні роботи з інженерною частиною: Ключка Ігор, Кондрашевська Каріна, Петренко Наталія, Боднар Оксана та Мартинюк Анна.

Тож побажаємо всім новоспеченим бакалаврам успіхів та здійснення мрій, а також успішного вступу у магістратуру!

Події у світлинах

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка