На кафедрі біотехнології і мікробіології НУХТ протягом п’ятьох днів тривали захисти кваліфікаційних робіт здобувачів освітньо-професійної програми «Біотехнології: фармацевтична, промислова, харчова, природоохоронна» спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія».
Роботу екзаменаційної комісії відкрила деканка факультету біотехнології та екологічного контролю, кандидатка біологічних наук, доцентка Наталія Грегірчак, яка привітала здобувачів із завершальним етапом навчання та побажала успішного захисту.








































