Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Легенда нашої кафедри!

Даний матеріал опубліковано на сайті Інформаційно-аналітичного порталу про вищу освіту в Україні та за кордоном http://vnz.org.ua/novyny/podiyi/9630-vypusknyk-nuht-zasvidchyv-scho-dyplom-jogo-alma-mater--konkurentospromozhnyj-u-nimechchyni.

Нещодавно, до нашого університету завітав випускник кафедри біотехнології та мікробіології 2008 року – Дмитро Тарасенко, який поспілкувався зі студентами 3 та 4 курсів і розповів про перспективи їх майбутньої професії.

Для початку, Дмитро згадав своє бурхливе студентське життя, що було нерозривно пов’язане з наукою. При вступі до нашого університету, він вже точно знав, що хоче пов’язати своє життя з біотехнологією, тому успіхи у навчанні не змусили себе чекати. На другому курсі він почав займатись науковою роботою під керівництвом Пирог Тетяни Павлівни.

Розпочав Дмитро з опанування техніки приготування поживних середовищ, розливу їх у чашки Петрі та посіву мікроорганізмів. Під невтомним наглядом завідувача лабораторії кафедри біотехнології і мікробіології Антонюк Світлани Ігорівни, він опанував всі необхідні методи роботи з мікроорганізмами і, як сказав, сам Дмитро, ці навички дуже допомогли йому в його майбутній роботі. За словами нашого гостя, він викладався на повну, виконуючи наукову роботу. Так під час проведення досліджень на лабораторному ферментері йому, навіть, довелось чергувати вночі в навчальній лабораторії, щоб контролювати процес ферментації.

Після закінчення нашого університету, Дмитро працював в Україні, але через деякий час вирішив, що прийшов час завойовувати інші держави, тому вирішив спробувати свої сили у Німеччині. Зрозуміло, що він вільно володів англійською, а нині опанував і німецьку мову. Варто зазначити, що диплом магістра за спеціальністю «Промислова біотехнологія», який він отримав після закінчення навчання в нашому університеті, був підтверджений німецьким центральним бюро зарубіжної освіти «Zentralstelle für ausländisches Bildungswesen». Підтвердження диплому означає, що програма навчання біотехнологів у Німеччині ідентична програмі навчання в нашому університеті. Після підтвердження диплому, Дмитро розпочав розсилати резюме в різні наукові установи та біотехнологічні підприємства. Як він нам зізнався, роботу своєї мрії вдалося знайти лише після 354 розісланих резюме. Наразі, випускник нашого університету працює у Берліні співробітником біотехнологічного модуля німецької компанії «HF Biotec Berlin GmbH», що займається індустріалізацією біотехнології. Дмитро веде проекти від масштабування лабораторних розробок до повномасштабних промислових біотехнологічних виробництв.

Головну ідею, яку хотів донести до вух наших студентів Дмитро можна сформулювати так: «Якщо ви ставите перед собою завдання, то необхідно використовувати будь-які можливості для його реалізації, і ні в якому разі не здаватись, навіть якщо на вашому шляху стоїть безліч перешкод!!!!».

Ви знаходитесь тут: Вступнику Студенти-біотехнологи рекомендують Легенда нашої кафедри!