Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Студенти-біотехнологи рекомендують

Роботодавці знову відвідали захисти бакалаврів-біотехнологів!

Сьогодні, 19 червня 2018 р., на кафедрі біотехнології і мікробіології тріумфальний день – у цей день усі студенти 4 курсу почують завітні слова - «Присвоїти кваліфікацію фахівець з біотехнології».

Останній день захисту почався з гарних емоцій. До нас завітала Ткаченко Олена Станіславівна – інженер-технолог відділу управління якістю ПрАТ «Інфузія». Олена Станіславівна – випускниця нашої кафедри 2000 р, ніби нещодавно вони сиділи з Юрієм Миколайовичем Пенчуком (нині доцентом нашої кафедри) за однією партою, а вже сьогодні пропонує новому поколінню випускників кафедри вакансії у сучасному біотехнологічному підприємстві «Інфузія».

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ МАГІСТРАНТІВ-БІОТЕХНОЛОГІВ

В університеті завершився щорічний конкурс на Кращу академічну групу НУХТ. Традиційно конкурс проводиться у два етапи: перший полягає у визначенні кращої групи на рівні факультету чи інституту, другий – на рівні університету. Відповідно до Положення про проведення конкурсу оцінювання діяльності груп здійснюється за такими критеріями: середній навчальний бал, відвідування аудиторних занять студентами конкурсної групи, їх наукова діяльність та активна участь у культурно-громадському і спортивному житті університету. Отож, для того щоб посісти призові місця у конкурсі його учасникам мало лише гарно навчатись, необхідно жити на повну, бути всебічно та гармонійно розвиненими, сучасними студентами.

«Моєю метою було відчути кожну неповторну мить студентського життя!» – Татарчук Ірина

Відверто кажучи, на моє майбутнє вплинула звістка про вступ на бюджетну форму навчання. Після закінчення Першого Київського медичного коледжу та проходження практики на підстанції швидкої допомоги, я хотіла вступати до ВУЗів медичного напрямку, проте мене завжди цікавила комерційна діяльність та менеджмент в сфері охорони здоров’я, фармації, медицини. І хоч я все таки вступила на бюджет і до медичного університету в м. Чернівці, вирішити, що робити далі мені підказала сама доля. Від своєї подруги я дізналась, що в НУХТі є можливість реалізувати себе не лише в навчанні, а й є можливість розкрити свої таланти, організаторські вміння та багато іншого поза стінами університету.

Насичений подіями понеділок

Минулий понеділок у магістрантів кафедри біотехнології і мікробіології був як ніколи насичений різними подіями. Ранок розпочався із захоплюючої лекції про базові принципи Аюрведи «Концептуальна еволюція в Аюрведі: з точки зору Гуни» від віце-президента університету Патанжалі (Харідвар, Індія) доктора Вачаспати Кульванта. Свою лекцію фахівець розпочав із визначення Аюрведи. Студенти дізнались, що назва утворена з двох коренів найдавнішої на землі мови – санскриту: «аюх» (довге життя) і «веда» (знання). Вона пропонує повне розуміння глибокого змісту, систему оздоровлення, всебічне знання про здоровий спосіб життя і світогляд про те, як жити в гармонії з природою.

 

Лекція з дисципліни «Сучасні фармацевтичні технології»: зустріч із керівником групи реєстрації та стандартизації медичного департаменту ПрАТ «Фармацевтична фірма Дарниця»

Нещодавно на пару до магістрантів першого року навчання кафедри біотехнології і мікробіології завітав представник ПрАТ «Фармацевтичної фірма Дарниця» Олег Школоберда, який займає посаду керівника групи реєстрації та стандартизації медичного департаменту. Вдвічі приємним було те, що Олег є випускником нашої кафедри, тому лекція пройшла у приємній та дружній атмосфері.

В ході розповіді гість познайомив наших студентів з процесами реєстрації та перереєстрації готових лікарських засобів та активних фармацевтичних інгредієнтів. Як зазначив Олег, процес реєстрації лікарських засобів є досить складним та довготривалим процесом.

Цікаво і пізнавально: студенти-біотехнологи відвідали ПрАТ «Оболонь»

В рамках проекту оглядових екскурсій «Оглядова «ОБОЛОНЬ» головну пивоварню корпорації в Києві відвідали студенти 3 курсу факультету біотехнології та екологічного контролю, де вони ознайомились з особливостями виробництва безалкогольних і алкогольних напоїв України.
На сьогодні «Оболонь» – найбільший виробник напоїв, який працює як для задоволення потреб українців, так і на експорт. Саме тут студенти дізнались як вариться пиво за класичною технологією, але за допомогою найсучаснішого обладнання. Вони побачили на власні очі унікальну варильну систему, найбільші бродильні танки, найпотужніші лінії розливу.

«Фармацевтична фірма «Дарниця» приймає учасників ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології

Вже 5 рік поспіль кафедра біотехнології та мікробіології НУХТ приймає у своїх стінах гостей – учасників Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології. І як будь-яка «хороша господиня», знає як важливо організувати дозвілля для гостей. У цьому незмінно допомагає одна з найсучасніших та провідних фармацевтичних компаній «Фармацевтична фірма «Дарниця», що люб’язно проводить екскурсії для учасників олімпіади. Так, 24 квітня наші гості мали змогу побачити сучасне фармацевтичне обладнання та сам технологічний процес приготування ліків.

Сучасні фармацевтичні технології – лекція від провідного фахівця відділу управління якістю АТ «Київський вітамінний завод»

 Справжнім відкриттям весняного семестру для магістрантів першого року навчання кафедри біотехнології і мікробіології НУХТ став предмет «Сучасні фармацевтичні технології», на якому вони мають можливість поспілкуватись зі спеціалістами у сфері фармацевтичних виробництв. Так, на минулих заняттях студенти вже прослухали лекції від представника ТОВ «Фармацевтичний завод «Біофарма» про особливості виготовлення препаратів крові, випускниця нашої кафедри, що представляла компанію «SCA Hygiene Ukraine» розповіла про новітні експрес-тести мікробного забруднення поверхонь, а працівники ТОВ «Фарма Старт» роз’яснили студентам етапи проектування фармацевтичних виробництв.

У пошуках висококваліфікованих кадрів!

Не встигло ще весняне сонце виглянути крізь сніжні зимових хмар, як в наш університет заглянув один із цих променів. До нашого університету на кафедру біотехнології і мікробіології завітали представники компанії «BioTestLab», які запрошували студентів старших курсів на офіційне працевлаштування. Адже «BioTestLab» – єдиний в Україні приватний виробник широкої лінійки ветеринарних імунобіологічних препаратів: вакцин для птахів, кроликів, свиней, великої рогатої худоби та діагностичних тест-систем, а також ведучий виробник антибіотиків, протизапальних, дезінфікуючих, антисептичних засобів та інших продуктів для сільськогосподарських тварин і птахів.

Зима не відпускає…

Коли ти здаєш всі можливі завдання з дистанційки, нарешті закриваєш практику чи тримаєш в руках написаний літогляд, з'являється неймовірне відчуття свободи!  Свобода від буденних "мегаважливих" справ, свобода від wi-fi, роботи та навчання - саме такий відпочинок подарував нам НУХТ. І хоч пройшло більше місяця після нашої подорожі, спогади про найдрайвовішу студентську зиму не відпускають досі! Це було дійсно незабутньно: 20 активістів зі всього університету (голови студ.рад, культорги, профорги, спортсмени, науковці і просто круті люди) в одному вагоні потягом їдуть відпочивати в Карпати (с. Верхній Студений) і всі разом заселяються в двоповерховий будинок! 7 днів в спільних кімнатах з двоповерховими ліжками та неймовірно крутою атмосферою. Такий собі "Дом2" NUFTversion.

Щоранку прокидатись від аромату славнозвісного карпатського баноша чи гарячого супчика – ...мммм кайф! Далі лижі, сноуборд, санки та інша розважальна програма для дорослих.

Наша випускниця – майбутній кандидат фармацевтичних наук!

Днями на кафедру біотехнології і мікробіології завітала наша випускниця 2013 року Катерина Сергіївна Бурдак (Карпюк). Свого часу Катерина виконала дипломну магістерську роботу на тему «Визначення моноклональних антитіл методом ферментативного аналізу» під керівництвом професора, доктора фармацевтичних наук Марини Іллівни Борщевської. А наприкінці березня Катерина захищатиме дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук в Національному фармацевтичному університеті. А розпочиналось усе так: восени 2012 р. Катя, будучи студенткою, відвозила на ПАТ «Фармак» певну документацію, де після розмови з Мариною Іллівною, їй запропонували офіційне працевлаштування з можливістю виконувати магістерську роботу на базі фармацевтичного підприємства. Їй довелось навчитись поєднувати навчання в університеті і роботу, що Катя успішно реалізувала.

Слід згадати, що свого часу Катерина порадила своїй землячці Лілії Вікторівні Никитюк поступати саме на нашу кафедру для отримання кваліфікації біотехнолога. До речі нині Лілія Вікторівна є аспіранткою І курсу для здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії за спеціальністю 162 «Біотехнології та біоінженерія», яка була ліцензована нашою кафедрою у 2016 році.

Подорож в світ створення ефективних і високоякісних лікарських препаратів на ПАТ «Київмедпрепарат»

От і настав цей час! Час, коли теоретичне переходить в практичне! Час, коли ферментер, який ти щойно креслив, постає на яву! Час, коли все упорядковується в голові! Назва ж цьому часу – технологічна та переддипломна практика!

Ми вирушили на ПАТ «Київмедпрепарат», що входить у велику корпорацію «Артеріум». Одну з передових фармацевтичних підприємств України!

З нами співпрацювала та вводила в курс усіх справ Березюк Тетяна Федорівна.

Події у світлинах

 Посвята у студенти. Серпень 2018. 

 Випуск бакалаврів. Червень 2018 року. 

 Захисти бакалаврів та магістрів. Червень 2018 року. 

 Всеукраїнська олімпіада з Біотехнології. 2018 рік 

 84-а НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ, АСПІРАНТІВ І СТУДЕНТІВ. Квітень 2018.

 Випуск магістрів. Березень 2018

 Захисти бакалаврів та магістрів. Лютий 2018

 Вечір факультету. Листопад 2017

 День туризму 2017

 Посвята у студенти. Серпень 2017

 Випуск бакалаврів та спеціалістів. Червень 2017

 Захисти бакалаврів. Червень 2017

 ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології 2017. Фотозвіт

 83-я Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті». 

 Вечір факультету (присвячений 50-річчю започаткування інженерної біотехнологічної освіти в Україні). Листопад 2016

Посвята у студенти. Серпень 2016

Випуск бакалаврів і спеціалістів 2016

Захисти бакалаврів. Червень 2016

Олімпіада з біотехнології 2016. Фотозвіт

Вечір факультету. Листопад 2015

Посвята у студенти. Серпень 2015

Випуск 2015

Всеукраїнська олімпіада з біотехнології. Травень 2015

81 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2015

Вечір факультету. Жовтень 2014

День туризму. Вересень 2014

Посвячення у студенти.
Серпень 2014


Ви знаходитесь тут: Абітурієнту Студенти-біотехнологи рекомендують