Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Практична підготовка очима наших студентів

Знайомство з найпотужнішим виробництвом пива в Україні

З настанням Нового року і початком нового семестру розпочалась і перша практика у студентів-біотехнологів 4 курсу. Більшості наших студентів пощастило потрапити на передові сучасні підприємства фармацевтичної та харчової галузей. Так студенти-біотехнологи Мармаш Ірина, Мовчан Данило, Гвоздяна Лілія та Волков Олексій проходять практику на ПАТ «Оболонь» - провідному виробнику пива в Україні, на якому успішно поєднується цікаві наукові розробки та високотехнологічне сучасне виробництво.

Кожного року завод «Оболонь» зустрічає практикантів з широко відкритими дверима та щирими усмішками персоналу. Одразу кожен практикант одержує місце проходження практики та куратора - співробітник підприємства, який буде керувати процесом проходження практики. Студентів ознайомлюють з правилами техніки безпеки, проводять повну і детальну екскурсію підприємством.

Технологічна практика на Фармаку. Початок

Завжди мріяла відвідати фармацевтичне виробництво і тут випала така можливість не лише познайомитись з АТ «Фармак» – одним з найпотужніших фармацевтичних підприємств України, а й пройти на ньому технологічну та переддипломну практику.

Ввідна інструкція у відділі управління персоналом прояснила основні правила проходження практичної підготовки та робочі моменти по відвідуванню підприємства.

Мені відразу вразили розміри виробництва, коли нас вели внутрішнім двором і розповіли про те, які цехи є на підприємстві та які лікарські засоби там виготовляють.

Тонкощі ведення нормативно-технічної документації при виробництві і реалізації лікарських засобів від ПрАТ «Фармацевтична компанія «Дарниця»

Для багатьох студентів період технологічної практики є найбільш очікуваною миттю під час навчання. І це зовсім не дивно, оскільки практика є унікальною можливістю спробувати себе у ролі стажера на великому фармацевтичному виробництві, застосувати отримані знання та навички у справжньому робочому процесі, а також реально оцінити свої можливості для майбутнього працевлаштування.

Цього року нам, студентам 4 курсу – Цапко Софії, Берзіній Катерині, Новик Вікторії, Гонтар Віті і Терещук Діані, пощастило потрапити на технологічну практику до фармацевтичного гіганта України «Фармацевтична компанія «Дарниця» у відділ реєстрації і стандартизації Медичного департаменту. Нам з нетерпінням кортіло дізнатися, як фірмі вдається протягом такого тривалого часу займати провідні позиції на фармацевтичному ринку України  і завойовувати довіру мільйонів українців.

Там, де біотехнологія та фармація в одному флаконі

Попри значну кількість закладів вищої освіти України, вітчизняні компанії мають неабиякі проблеми з добором кваліфікованого персоналу, тому намагаються шукати «своїх» майбутніх працівників уже на студентській лаві, пропонуючи їм проходити практику на своїх виробництвах.

Один із способів підготовки молодих фахівців для майбутньої роботи на виробництвах – угоди про проходження практики із закладами вищої освіти. З одного боку – це можливість для виробничої компанії виростити фахівця, відібрати кращих, а з іншого – шанс для студентів під час практики ознайомитися з виробництвом зсередини, відчути соціальну місію компанії та долучитись, хоча б на короткий термін, до корпоративної культури підприємства.

Безцінний досвід

Поки за вікном осінь, яка остаточно не вирішилась з погодою на сьогодні, так і частина магістрантів ІІ року навчання ще у роздумах щодо свого найближчого майбутнього. Початок навчального року розпочався з практики, у кого на заводах, у кого на кафедрі біотехнології та мікробіології НУХТ. Серед останніх наша студентка групи ФБ-2-2М Наталія Петренко, яка продовжує виконувати дослідну роботу для дипломної магістерської роботи «Біологічні властивості поверхнево-активних речовин Rhodococcus erythropolis ІМВ Ас-5017».

Після тривалого етапу культивування на різноманітних субстратах – очищений гліцерин, відходи виробництва біодизелю (технічний гліцерин), рафінована соняшникова олія та відпрацьована соняшникова олія після смаження різноманітних продуктів та виділення власне поверхнево-активних речовин настав час власне дослідження їх біологічних властивостей.

Події у світлинах

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Посвята у студенти. Серпень 2019 р. 

 Випуск бакалаврів. Червень 2019 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2019 р. 

 Всеукраїнська олімпіада з Біотехнології 2019 р. 

 85-а НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ, АСПІРАНТІВ І СТУДЕНТІВ. Квітень 2019. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Березень 2019 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2019. 

 Посвята у студенти. Серпень 2018. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

 Випуск бакалаврів. Червень 2018 року. 

 Захисти бакалаврів та магістрів. Червень 2018 року. 

 Всеукраїнська олімпіада з Біотехнології. 2018 рік 

 84-а НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ, АСПІРАНТІВ І СТУДЕНТІВ. Квітень 2018.

 Випуск магістрів. Березень 2018

 Захисти бакалаврів та магістрів. Лютий 2018

 Вечір факультету. Листопад 2017

 День туризму 2017

 Посвята у студенти. Серпень 2017

 Випуск бакалаврів та спеціалістів. Червень 2017

 Захисти бакалаврів. Червень 2017

 ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології 2017. Фотозвіт

 83-я Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті». 

 Вечір факультету (присвячений 50-річчю започаткування інженерної біотехнологічної освіти в Україні). Листопад 2016

Посвята у студенти. Серпень 2016

Випуск бакалаврів і спеціалістів 2016

Захисти бакалаврів. Червень 2016

Олімпіада з біотехнології 2016. Фотозвіт

Вечір факультету. Листопад 2015

Посвята у студенти. Серпень 2015

Випуск 2015

Всеукраїнська олімпіада з біотехнології. Травень 2015

81 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2015

Вечір факультету. Жовтень 2014

День туризму. Вересень 2014

Посвячення у студенти.
Серпень 2014


Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка