Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Переддипломна практика 2019: ПАТ НВЦ «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод»

Прийшла осінь, а разом з нею і новий навчальний семестр. Всі студенти знову ночами не сплять, запізнюються на пари та здають модулі… Всі, окрім магістрантів-біотехнологів ІІ року навчання, які 2 вересня пішли не до рідного університету, а на свою останню переддипломну практику.

Студенти групи ФБ-2-2М Оксана Боднар, Анна Бондаренко та Ігор Ключка проходять практику на ПАТ НВЦ «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод». Це одне із провідних підприємств фармацевтичної промисловості України, яке успішно поєднує науковий потенціал і високотехнологічне сучасне виробництво в єдиному ефективному комплексі.

Кожного року відділ підготовки та розвитку персоналу привітно зустрічає студентів кафедри біотехнології і мікробіології Національного університету харчових технологій. І цей рік не став виключенням. Тільки-но магістранти прийшли на підприємство, як їх закріпили за керівниками, ознайомили з правилами техніки безпеки та структурою всього підприємства. Звичайно ж, перший день на практиці почався з екскурсії територією заводу та знайомством з персоналом.

Підприємство випускає досить широкий асортимент лікарських засобів (понад 100 найменувань), одним з таких відомих препаратів є «Алохол» – засіб, який випускається на підприємстві ще з часів його заснування. Цікаво, що окрім лікарських засобів підприємство також випускає дієтичні та біологічні добавки, дезінфікуючі засоби та препарати для ветеринарної медицини.

Після ознайомчої екскурсії студентів направили у відповідні відділи, де й продовжилось набуття практичного досвіду: Оксана та Анна – у дослідно-впроваджувальну лабораторію в групу технології м’яких та рідких лікарських форм, а Ігор – у відділ трансферу технологій.

Всі знання та навички, які студенти отримали упродовж 5 років навчання, і справді мали місце бути та наразі успішно використовуються, а лекції з деяких дисциплін магістранти навіть переглядають для оновлення матеріалу. З перших днів практикантів ознайомили не тільки з заводом та його структурою, але й всією  нормативною документацією та правильністю роботи з нею, нюансів фармацевтичної розробки, реєстраційних досьє, технологічних інструкцій, виробничих формул – все те, що наразі необхідне для роботи. Але не думайте, що студенти весь час сидять за документацією та «світа білого не бачать». Звичайно ні, окрім документації магістрантам випала чудова можливість попрацювати в лабораторії, де власноруч виготовляють дослідні серії препаратів. І то таке диво, коли ти вперше виготовляєш справжній лікарський засіб, не в теорії, а на практиці.

До речі, на ПАТ НВЦ «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод» працює велика кількість випускників кафедри біотехнології і мікробіології НУХТ. Серед них головний технолог відділу трансферу технологій – Інга Сидор, інженер з валідації – Тетяна Нечипор, інженер-технолог групи технологій твердих лікарських форм дослідно-впроваджувальної лабораторії – Артем Герштман, хімік-лаборант дослідно-впроваджувальної лабораторії – Каріна Кондрашевська, хімік відділу контролю якості – Анастасія Сінченко, мікробіологи відділу контролю якості – Руслан Ярош, Анастасія Скороход, Наталя Ярова, Новик Анна.

Магістранти-біотехнологи настільки поринули в практичну роботу, настільки захопились всіма виробничими процесами, що кожен з них зрозумів – ось вона робота мрії! Тож, якщо ти хочеш стати кваліфікованим спеціалістом, тоді тобі до нас!

Події у світлинах

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Посвята у студенти. Серпень 2019 р. 

 Випуск бакалаврів. Червень 2019 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2019 р. 

 Всеукраїнська олімпіада з Біотехнології 2019 р. 

 85-а НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ, АСПІРАНТІВ І СТУДЕНТІВ. Квітень 2019. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Березень 2019 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2019. 

 Посвята у студенти. Серпень 2018. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

 Випуск бакалаврів. Червень 2018 року. 

 Захисти бакалаврів та магістрів. Червень 2018 року. 

 Всеукраїнська олімпіада з Біотехнології. 2018 рік 

 84-а НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ, АСПІРАНТІВ І СТУДЕНТІВ. Квітень 2018.

 Випуск магістрів. Березень 2018

 Захисти бакалаврів та магістрів. Лютий 2018

 Вечір факультету. Листопад 2017

 День туризму 2017

 Посвята у студенти. Серпень 2017

 Випуск бакалаврів та спеціалістів. Червень 2017

 Захисти бакалаврів. Червень 2017

 ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології 2017. Фотозвіт

 83-я Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті». 

 Вечір факультету (присвячений 50-річчю започаткування інженерної біотехнологічної освіти в Україні). Листопад 2016

Посвята у студенти. Серпень 2016

Випуск бакалаврів і спеціалістів 2016

Захисти бакалаврів. Червень 2016

Олімпіада з біотехнології 2016. Фотозвіт

Вечір факультету. Листопад 2015

Посвята у студенти. Серпень 2015

Випуск 2015

Всеукраїнська олімпіада з біотехнології. Травень 2015

81 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2015

Вечір факультету. Жовтень 2014

День туризму. Вересень 2014

Посвячення у студенти.
Серпень 2014


Ви знаходитесь тут: Вступнику Практична підготовка студентів Практична підготовка очима студентів Переддипломна практика 2019: ПАТ НВЦ «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод»