Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Перший практичний досвід виробництва таблеток

Практика в житті студента – це невід’ємна частина навчального процесу, перехід від теорії до практичних навичок, один з найважливіших етапів у становленні кваліфікаційного рівня. У процесі проходження практики студенти мають змогу закріпити вже отримані знання та набути нові, розширити свій світогляд, вдосконалити якість професійної підготовки майбутнього фахівця у певній області.

Так, студенти четвертого курсу спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» Балицька Ольга, Гавриленко Ярослава, Мусієнко Маргарита, Роздобудько Василь та Ярова Ганна проходять практику на базі ПАТ НВЦ «Борщагівського хіміко-фармацевтичного заводу» – інноваційного фармацевтичного підприємства європейського рівня, яке успішно поєднує науковий потенціал і високотехнологічне сучасне виробництво в єдиному ефективному комплексі, а також виробляє продукцію за світовими стандартами якості.

Початок проходження практики приємно вразив, адже студенти мали змогу відвідати лекції з первинного інструктажу, на які було запрошено головного технолога, метролога та інших спеціалістів підприємства. Крім цього, практиканти на власні очі побачили сучасне виробництво лікарських препаратів: детально ознайомились з роботою цехів фітовиробництва та стерильних лікарських засобів.

Також студенти приєднались до роботи в дослідно-виробничій лабораторії, опанували основи таблетування, компактування, опудрювання таблеток, визначали сипучість та інші показники таблетмаси, тому з гордістю можуть сказати, що практично опанували виробництво таблеток. Отже, ця практика подарувала не лише неймовірні враження, а й стала надзвичайним цінним досвідом для подальшого професійного зростання.

Ви знаходитесь тут: Вступнику Практична підготовка студентів Практична підготовка очима студентів Перший практичний досвід виробництва таблеток