Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Безцінний практичний досвід на «Юрія-Фарм»

Впродовж навчання в університеті проходження практики стало звичною справою. Завжди із новими враженнями та інформацією ми, студенти, поверталися на кафедру, ділилися досвідом та бралися до навчання. Але цей рік для нас, магістрантів II курсу особливий – ми востаннє проходимо практику як студенти.

Таким особливим місцем практики стала для мене компанія «Юрія-Фарм». Мені пощастило потрапити у Науковий центр дирекції розвитку, а саме, взяти участь у розробленні протитуберкульозного препарату. За час проходження практики я познайомилася із процесом підготовки зразків, підбором системи консервантів та умов приготування, ознайомилася із методиками аналізу домішок у продукті з використанням рідинної хроматографії. Також довелося попрацювати із спектрофотометром, газовим хроматографом, осмометром, роторним випарювачем. Кульмінацією роботи у лабораторії для мене стала робота у чистих приміщеннях – нарешті усе, про що нам розповідали викладачі, що ми так старанно описували у курсових роботах: GMP, GLP, підготовка технологічного одягу, повітря, води, правила роботи у чистих приміщеннях, – набуло сенсу. Мені випала нагода готувати лабораторну серію препарату з використанням сублімаційної сушарки.

Також, у рамках ознайомчої екскурсії, я відвідала виробничі потужності компанії у місті Черкаси.

Загалом, я дуже приємно вражена оснащенням лабораторії, системою роботи та колективом. Мені імпонують цінності та візія компанії. Такий досвід дуже стимулює до роботи у галузі і я вдячна, що саме у такий важливий момент мого життя – закінчення університету, мені довелося попрацювати у корпорації «Юрія-Фарм».

 

Олександра Шкут, магістрант

Ви знаходитесь тут: Вступнику Практична підготовка студентів Практична підготовка очима студентів Безцінний практичний досвід на «Юрія-Фарм»