Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Для тварин, як для себе: кращі ветеринарні препарати від "BіоТеstLаb"

Для будь-якого студента переддипломна практика – це гарна можливість застосувати накопиченні за три з половиною роки знання і проявити себе.

«БіоТестЛаб» – компанія, в якій ми проходимо практику, є єдиним в Україні приватним виробником широкої лінійки ветеринарних біологічних препаратів: вакцин для багатьох с/г тварин (птиці, кроликів, свиней, тощо.) тест-систем; а також провідний виробник антибіотиків, протипаразитарних, дезінфікуючих, антисептичних засобів та інших продуктів.

Компанія зайняла гідне місце на українському ринку з випуску ветеринарних фармацевтичних препаратів і почала поставляти свою продукцію на міжнародний ринок.

Виробництво працює відповідно до міжнародних стандартів і вимог GMP (Good Manufacturing Practice) і сертифіковане за стандартом ISO 9001:2015, в чому ми впевнилися під час проходження практики на підприємстві.

Прибувши на підприємство, нас розподілили в різні відділи: Кравченко Ольгу у відділ контролю якості, Івасенко Максима та Стефанюка Богдана у відділ виробництва хіміко-фармацевтичних препаратів, Северин Ярославу та Семиволос Анастасію у відділ розробки.

Під час екскурсії ми відвідали цех виробництва вакцин для птиць, де культивування вірусу відбувається в алантоїсній рідині курячих ембріонів. Ми бачили саме етап вилучення алантоїсної рідини з високою концентрацією вірусу з курячого яйця, яка потім йде на інші етапи виробництва (очищення, додавання допоміжних речовин і т.д.). Також нам продемонстрували процес овоскопії курячих яєць. Ми побували в цехах фасування, маркування та пакування готових препаратів.

Перед тим як розпочати практику, нам провели вступний інструктаж з техніки безпеки, а також розповіли як правильно поводитись у різних виробничих цехах. Далі нас ознайомили з нормативними документами, після чого надали першу можливість проявити свої вміння і навички, які ми здобули в університеті.

У відділі розробки ми на власні очі побачили як проводиться розробка нових лікарських препаратів: складу, лікарської форми і технології виробництва. Ми з'ясували, що важливим є дослідження сумісності діючої речовини з допоміжними, так як це в подальшому буде впливати на якість, стабільність та зручність при  зберіганні лікарського препарату. Якщо ж результати досліджень дали позитивні результати, то дана технологія впроваджується в промислове виробництво.

У відділі виробництва хіміко-фармацевтичних препаратів виготовляються ліки різного призначення: вітамінно-мінеральні добавки, знеболюючі та лікувальні препарати, а також розчини для миття та дезінфекції обладнання і приміщень. Препарати випускають у вигляді розчинів для ін’єкцій, порошків та рідких форм. В цьому відділі нам розказали та показали, як виготовляється вода для ін’єкцій, різні порошки та інші препарати.

У відділі контролю якості проміжний та готовий продукти проходять перевірку на нешкідливість, імуногенність, легкість введення, специфічну активність тощо. Підприємство має власний віварій та пташник, де контроль продукції проводиться на цільових видах тварин, які ми бачили на власні очі.

Після закінчення університету перед нами відкриється світ великих можливостей. Вже зрозуміло, що це стане початком більш серйозного випробування наших здібностей і характеру. Правильно вибрати місце роботи – нелегке завдання, проте переддипломна практика змогла направити нас в правильне русло.

Події у світлинах

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Посвята у студенти. Серпень 2019 р. 

 Випуск бакалаврів. Червень 2019 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2019 р. 

 Всеукраїнська олімпіада з Біотехнології 2019 р. 

 85-а НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ, АСПІРАНТІВ І СТУДЕНТІВ. Квітень 2019. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Березень 2019 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2019. 

 Посвята у студенти. Серпень 2018. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

 Випуск бакалаврів. Червень 2018 року. 

 Захисти бакалаврів та магістрів. Червень 2018 року. 

 Всеукраїнська олімпіада з Біотехнології. 2018 рік 

 84-а НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ, АСПІРАНТІВ І СТУДЕНТІВ. Квітень 2018.

 Випуск магістрів. Березень 2018

 Захисти бакалаврів та магістрів. Лютий 2018

 Вечір факультету. Листопад 2017

 День туризму 2017

 Посвята у студенти. Серпень 2017

 Випуск бакалаврів та спеціалістів. Червень 2017

 Захисти бакалаврів. Червень 2017

 ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології 2017. Фотозвіт

 83-я Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті». 

 Вечір факультету (присвячений 50-річчю започаткування інженерної біотехнологічної освіти в Україні). Листопад 2016

Посвята у студенти. Серпень 2016

Випуск бакалаврів і спеціалістів 2016

Захисти бакалаврів. Червень 2016

Олімпіада з біотехнології 2016. Фотозвіт

Вечір факультету. Листопад 2015

Посвята у студенти. Серпень 2015

Випуск 2015

Всеукраїнська олімпіада з біотехнології. Травень 2015

81 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2015

Вечір факультету. Жовтень 2014

День туризму. Вересень 2014

Посвячення у студенти.
Серпень 2014


Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка