Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Практична підготовка, як передумова успішного працевлаштування

Студенти кафедри біотехнології і мікробіології проходять практику на таких провідних підприємствах України, як ПАТ «Фармак» (найбільша в Україні компанія-виробник фармацевтичної продукції за версією журналу Forbes Україна), ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця» (один із лідерів фармацевтичного ринку України), ПАТ «Київмедпрепарат» (входить до складу корпорації «Артеріум» - лідера у виробництві антибіотиків в Україні), ПрАТ «Ензим» (лідер виробництва хлібопекарських дріжджів в Україні), ПАТ Науково-виробничий центр «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод» (перше в Україні фармацевтичне підприємство, що повністю впровадило міжнародні стандарти в сфері якості), ПрАТ «Біофарма» (єдине підприємство України в напрямку розробки та виробництва біотехнологічних фармацевтичних препаратів), ПрАТ «Індар» (провідне фармацевтичне підприємство України, що спеціалізується на виготовленні препаратів проти цукрового діабету).

Студенти 4-го курсу2015-2016 н.р. на практиці на ПАТ «Фармак»

 

Студенти 4 та 5 курсів 2014-2015 на практиці на ПрАТ «ФФ»Дарниця»

 

Біля ферментаційної апаратури на ПрАТ «Біофарма»

 

Студент Курбатов Андрій проходить практику на ПрАТ «Компанія Ензим»

Практика – це не тільки можливість поглибити свої теоретичні знання і практичні навики, а ще й можливість знайти роботу за фахом після закінчення університету. Часто представники підприємств, оцінивши рівень підготовки студентів та наполегливість в освоєнні нового матеріалу, пропонують в подальшому йти працювати саме до них. Таким чином знайшли свою першу роботу багато студентів кафедри (http://www.btmb.com.ua/pro-fakultet/nashi-vypusknyky-napryam-biotehnologiya/http://www.btmb.com.ua/uvaga-robotodavtsi-proponuiut)

Так, наприклад випускник кафедри 2002 р. Шкотов Роман після проходження практики на ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця» був запрошений на посаду інженера-технолога виробництва м’яких та твердих лікарських засобів. Нині працює начальником відділу продажів (http://www.btmb.com.ua/pro-fakultet/nashi-vypusknyky-napryam-biotehnologiya/shkotov-roman-oleksiyovych)

Випускниця кафедри БТМ 2005 р. Башкірова Анна свою першу та єдину роботу знайшла після проходження практики в Інституті продовольчих ресурсів НААНУ. Наразі суміщає навчання в аспірантурі та посаду молодшого наукового співробітника лабораторії технології м’ясних продуктів данного інституту (http://btmb.com.ua/pro-fakultet/nashi-vypusknyky-napryam-biotehnologiya/bashkirova-anna-kostyantynivna)

Абдуліна Дарина після проходження практики у 2004 р. в Інституті мікробіології і вірусології НАНУ залишилась працювати у відділі загальної і грунтової мікробіології спочатку на посаді провідного інженера, а після захисту кандидатської дисертації – наукового співробітника даного відділу (http://btmb.com.ua/pro-fakultet/nashi-vypusknyky-napryam-biotehnologiya/abdulina-daryna-renativna)

Після проходження переддипломної практики на 4 курсі Бєловій Оксані запропонували залишити резюме та пройти співбесіду на ПАТ «Фармак». Вже на 5 курсі вона успішно суміщала навчання та роботу у цеху ін’єкційних препаратів даного підприємства. Після завершення навчання отримала підвищення до майстра цеху, наразі працює начальником сектору з розробки технологічної документації.

Анастасія та Ганна Пекло після проходження переддипломної практики на ПАТ НВЦ «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод» були запрошені на співбесіду, успішно її пройшли й після закінчення магістратури почали працювати на даному підприємстві.

Івахнюк Микола після проходження практики на 4 та 5 курсі на ПАТ «Фармак», був запрошений на співбесіду і по теперішній час працює на посаді техніка-технолога ділянки виробництва інсулінів даного підприємства (http://www.btmb.com.ua/pro-fakultet/nashi-vypusknyky-napryam-biotehnologiya/ivahniuk-mykola)

Студентці 4-го курсу Мор‘євій Олені після проходження технологічної практики на ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця» було запропоновано пройти співбесіду на вакантну посаду. Наразі працює інженером-технологом, успішно суміщаючи навчання в магістратурі та роботу (http://www.btmb.com.ua/pro-fakultet/nashi-vypusknyky-napryam-biotehnologiya/mor-eva-olena-valerijivna).

Ви знаходитесь тут: Вступнику Практична підготовка студентів Практична підготовка очима студентів Практична підготовка, як передумова успішного працевлаштування