Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Перехід від теорії до практики

Завдяки старанням кафедри біотехнології і мікробіології та зусиллям деканату факультету БТЕК, шестеро наших студентів 4-го курсу (Підгерська Тетяна, Жданюк Валентина, Житинська Ріта, Жалюк Дарія, Нагорна Аня та Ракс Мирослав) отримали чудову можливість проходити практику на одному з провідних підприємств України ПАТ НВЦ "Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод».

Слід зазначити, що ПАТ НВЦ «Борщагівський ХФЗ» – перше в Україні фармацевтичне підприємство, що повністю впровадило європейські та міжнародні стандарти у сфері якості (GMP, ISO 9001), дистрибуції (GDP), екологічного менеджменту (ISO 14001), енергоменеджменту (ISO 50001), охорони здоров’я та безпеки праці персоналу (OHSAS 18001), а також соціальної відповідальності (SA 8000).

Своїми враженнями від практики поділилась Жданюк Валентина: «Першого ж дня нас зустріла усміхнена дівчина – Дмитренко Тетяна – інженер з підготовки кадрів, яка надалі і стала нашим провідником. Цікава подорож у світ створення лікарських засобів почалась із видачі пропусків, відразу після цього ми відчули себе більш впевненими, проходячи на турнікетах, повз серйозного охоронця. Обов’язковим було проходження і техніки безпеки, де нас вкотре ознайомили із правилами, яких слід дотримуватись під час виробничого процесу та у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Усіх нас привели у навчальний клас, із великою настінною дошкою від стелі до підлоги  та великим конференційним столом, де проходять заняття для працівників заводу, там нам дали змогу ознайомитись із Технологічними регламентами виробництва лікарських засобів, які ми використали безпосередньо для написання звіту з технологічної практики. Наступною сходинкою нашої практики була пізнавальна екскурсія лабораторією Технології твердих лікарських форм, де ми змогли ознайомитися з обладнанням не тільки візуально, а й практично. Лабораторний апарат для таблетування, апарати для визначення сили роздавлення, стирання та розсмоктування, апарат для дражерування ввели «новобранців» в приємний шок.

Таким чином ми мали змогу ще раз переконатися в правильному виборі нашої майбутньої професії. Адже побувавши в самому «серці» даного підприємства, ми поринули у такий незвичайний, цікавий та захоплюючий фармацевтичний світ і побачили, як саме така маленька та крихітна пігулка проходить свій шлях від розробки до упаковки. Після побаченого нам захотілося скоріше отримати омріяний диплом та якнайшвидше долучитися до лав провідних фахівців і внести свій вклад у розвиток одного з найкращих фармацевтичних підприємств України.

Тому ми щиро вдячні нашій кафедрі (зокрема її викладачам) за те, що вони дають нам такі необхідні для нашої майбутньої професії знання, та вкладають в нас частинку своєї душі для того, щоб ми впевнено зробили свої перші кроки до омріяної професії. Адже ми впевнені, що біотехнолог – це професія майбутнього!»

 

Події у світлинах

 Випуск магістрів. Лютий 2024 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2024 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2023 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2023 р. 

 89 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2023 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2023 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2022 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2022 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2022 р. 

 Посвята в студенти. Серпень 2021 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2021 р. 

 87 Міжнародна наукова конференція молодих вчених, аспірантів, студентів. Квітень 2021 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2021 р. 

 Посвята в студенти. Вересень 2020 р. 

 On-line захист квалiфiкацiйних робiт ОС "БАКАЛАВР". Червень 2020 р. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2020 р. 

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

Архів

Ви знаходитесь тут: Вступникам Практична підготовка здобувачів Практична підготовка очима студентів Перехід від теорії до практики