Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Переддипломна практика наукового спрямування

Із року в рік для нас перше вересня означало початок навчання: спочатку це були перші шкільні уроки, а далі перші пари в університеті і довгоочікувані зустрічі із однокурсниками. Однак цей рік для нас значно відрізняється від усіх попередніх. Другий курс магістратури дає зрозуміти, що ти вже дорослий і перших занять вже не буде. Отож першого вересня цього року ми попрямували не до лекційних аудиторій, а до Інституту ботаніки ім. М.Г. Холодного НАН України. Чому саме туди, запитаєте ви? Відповідь проста – захоплені нашою попередньою роботою і отриманими результатами, ми не могли зупинитися на даному етапі, і хотіли зробити якнайбільше дослідів та експериментів, адже в майбутньому вони можуть бути корисними людству!

Як відомо, на кафедрі біотехнології і мікробіології студенти обирають лише ті теми, які є нині актуальними у світі. Так, ще на першому курсі магістратури, з допомогою нашого наукового керівника Вікторії Красінько, ми обрали теми одних із найактуальніших нині біотехнологічних напрямків – вивчення антибактеріальної та антифунгальної активності базидіоміцетів. За даними науковими напрямами нами уже було здійснено деякі дослідження, результати яких представлено у вигляді тез в збірниках у вітчизняних та міжнародних конференціях. Проходження переддипломної практики допомогло нам глибше «пірнути» у дану тему, а також опанувати теоретичні основи, які необхідні були для правильної постановки роботи. Що найважливіше, на базі інституту ми мали змогу саме практично провести усі необхідні дослідження для нашої магістерської кваліфікаційної роботи.

Хочеться подякувати всьому відділу мікології та, особливо, нашому науковому консультанту, Аль-Маалі Галебу Аднановичу за настанови, допомогу та підтримку в роботі, а також за затишну та дружелюбну атмосферу в колективі.

Бондарук Світлана, Кернер Аліна, ФБ 2-2М

Ви знаходитесь тут: Вступнику Практична підготовка студентів Практична підготовка очима студентів Переддипломна практика наукового спрямування