Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Знання в дію: переддипломна практика на "Фармак"

Так швидко промайнули роки навчання в університеті… Ще пів року і в наших руках буде довгоочікуваний диплом! Але перед цим ми, фахівці з біотехнології, обов’язково закріплюємо наші набуті на кафедрі Біотехнології і мікробіології теоретичні знання практичними навичками.

Для кожного з нас настає саме той час «Х». Час, коли реактори та трубопроводи, які ти щойно креслив на апаратурній схемі до курсового проекту, постають на яву. Час, коли все упорядковується в голові та стає на своє місце. Назва ж цьому часу «Х» – технологічна та переддипломна практика.

Групі студентів – Росик Оксані, Солошенко Катерині, Танані Максиму, Гриненко Віталію та Шикираві Аліні – випала можливість побачити реалії виробництва фармацевтичних препаратів на ПАТ «Фармак».

«Фармак» є одним з найбільших виробників лікарських засобів в Україні. Сьогодні продуктовий портфель підприємства налічує понад 200 лікарських засобів різних терапевтичних напрямків та форм випуску. Щороку завод вводить на ринок до 20 нових препаратів.

ПАТ «Фармак» використовує найновіші технології і прагне, щоб їх продукція повністю відповідала вимогам GMP.

Перед тим, як почати практикуватись в стінах лідера ринку з продажу медичних препаратів, з нами була проведена співбесіда фахівцем відділу управління персоналом Удодовою Ольгою Олексіївною. Вона ввела нас в курс справи, розповіла про структуру та призначення цехів заводу, правила поведінки на території та провела вступний інструктаж для «першачків» в цій справі. Також розподілила нас по локаціям – Росик Оксана, Солошенко Катерина та Шикирава Аліна до цеху №1, а Танана Максим та Гриненко Віталій у дослідно-промислову дільницю відділу трансферу технологій.

У цеху №1, який випускає препарати у рідкій лікарській формі,  нас люб’язно та гостинно зустріла керівник – Латишева Ірина Миколаївна, яка розповіла нам про правила поведінки, структуру цеху та роботу різних ділянок. З першої хвилини перебування ми зрозуміли, що нам 100%-во сподобається, адже тут панує дружелюбна атмосфера та командна робота.

За нами був закріплений інженер по навчанню – Галємова Анна Володимирівна, яка ознайомила нас з історичними витоками, нормативними документами та технологічними і апаратурними схемами виробництва води ін’єкційної, вентиляційного повітря та ін. Нам люб’язно надали можливість опрацювати всі матеріали для написання звіту. Кожному видали «святая святих» –регламент виробництва певного препарату, що і зараз випускає ПАТ «Фармак». Також нам провели пізнавальну екскурсію по різним відділам нашого цеху. Перед нами відкрився незбагнений обрій магістралей, апаратури та установок.

Звичайно побувати на сучасному сертифікованому виробництві – мрія чи не кожного студента. Приємно було відчувати що предмети, які ми вивчали в університеті саме на виробництві знаходять своє практичне застосування. Цікаво було здобути практичні навички по переодяганню в різних зонах, адже з розповіді викладачів все це здавалося трохи дивакуватим, але після безпосереднього переодягання розумієш важливість кожної деталі цього процесу.

На ПАТ «Фармак» ти не відчуваєш себе самотнім, адже у кожному цеху та по за виробничим процесом працює випускник кафедри Біотехнології та мікробіології. Дуже приємно заходити до ділянки та бачити знайомі обличчя. Вкотре переконуюсь, що #бтекзавждиразом.

Даний завод є мрією будь-якого випускника-біотехнолога! Дуже дякуємо кафедрі за надану можливіть побувати на ПАТ «Фармак» та отримати для себе нові вміння, навички.

Студентки БТ 4-2

Росик Оксана та Солошенко Катерина

 

Події у світлинах

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Посвята у студенти. Серпень 2019 р. 

 Випуск бакалаврів. Червень 2019 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2019 р. 

 Всеукраїнська олімпіада з Біотехнології 2019 р. 

 85-а НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ, АСПІРАНТІВ І СТУДЕНТІВ. Квітень 2019. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Березень 2019 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2019. 

 Посвята у студенти. Серпень 2018. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

 Випуск бакалаврів. Червень 2018 року. 

 Захисти бакалаврів та магістрів. Червень 2018 року. 

 Всеукраїнська олімпіада з Біотехнології. 2018 рік 

 84-а НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ, АСПІРАНТІВ І СТУДЕНТІВ. Квітень 2018.

 Випуск магістрів. Березень 2018

 Захисти бакалаврів та магістрів. Лютий 2018

 Вечір факультету. Листопад 2017

 День туризму 2017

 Посвята у студенти. Серпень 2017

 Випуск бакалаврів та спеціалістів. Червень 2017

 Захисти бакалаврів. Червень 2017

 ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології 2017. Фотозвіт

 83-я Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті». 

 Вечір факультету (присвячений 50-річчю започаткування інженерної біотехнологічної освіти в Україні). Листопад 2016

Посвята у студенти. Серпень 2016

Випуск бакалаврів і спеціалістів 2016

Захисти бакалаврів. Червень 2016

Олімпіада з біотехнології 2016. Фотозвіт

Вечір факультету. Листопад 2015

Посвята у студенти. Серпень 2015

Випуск 2015

Всеукраїнська олімпіада з біотехнології. Травень 2015

81 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2015

Вечір факультету. Жовтень 2014

День туризму. Вересень 2014

Посвячення у студенти.
Серпень 2014


Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка