Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Переддипломна практика 2019: компанія «Київмедпрепарат» корпорації «Артеріум»

Вже вкотре переддипломна практика магістрантів-біотехнологів проходить в компанії «Київмедпрепарат» корпорації «Артеріум». Саме АТ «Київмедпрепарат» започаткував потужний біосинтез антибіотика пеніциліну, який врятував тисячі людських життів під час II Світової війни. Тому проходити практику на такому підприємстві дуже престижно! Студенти ІІ року магістрату Вероніка Калабська, Софія Дуб’янська, Вікторія Гафенко, Юлія Гайдук та Іван Янчук ознайомилися з системами очистки повітря, підготовки води очищеної та ін’єкційної, потрапили в класифіковані приміщення та пройшли інструктажі, поспілкувалися з провідними фахівцями з відділу м’яких та ін’єкційних лікарських засобів. Обговорили новинки препаратів, поринули в незабутню царину фармацевтики, та набули неоціненний досвід та багаж знань!

Під час проходження практики до студентів поставилися як до майбутніх фахівців, які мали можливість ознайомитися з нюансами майбутньої професії. Магістрантам відповіли на всі питання стосовно працевлаштування на роботу, адже саме під час проходження практики є можливість проявити себе та познайомитись з колективом. На сьогодні, проходження практики на підприємстві – це як маленький досвід, тому що в сучасному світі, успіху досягає той, хто, крім теоретичної бази, встиг ще опанувати сучасні методи, практичні вміння і навички, які знадобляться для майбутньої роботи.

До речі, Вероніка Калабська вже працює хіміком-аналітиком з розробки твердих та м’яких лікарських форм фітопрепаратів у відділі розробки фармацевтичних препаратів АТ «Київмедпрепарат». Досить не просто поєднувати навчання та роботу, та попри всі труднощі їй вдалося опанувати нові методи та зрозуміти специфіку роботи, а також зустріти давніх знайомих з університету, але вже в якості колег. Багато випускників кафедри біотехнології і мікробіології НУХТ працюють в компанії «Київмедпрепарат» та з гордістю і вдячністю згадують свою рідну кафедру, яка заклала знання та навики успішних фахівців. Зокрема, в дослідному центрі у відділі розробки фармацевтичних препаратів працюють випускники кафедри різних років: старші інженери-технологи (Андрій Вороненко, Антон Івасюк, Олександр Голодюк, Артур Слюсаренко), провідний фахівець з якості (Наталія Жос), хімік-аналітик (Надія Білецька), фахівець з інтеграції інформаційних систем (Ірина Ясінська). Також багато інших випускників нашої кафедри працюють у різних відділах та лабораторіях АТ «Київмедпрепарат».

Тож, фармацевтична компанія дозволила подивитись на професію біотехнолога з різних боків і показала що спеціаліст, який прагне працювати, зможе знайти собі роботу відповідно до його вподобань. Висловлюємо подяку керівництву та співробітникам АТ «Київмедпрепарат», а також кафедрі біотехнології і мікробіології НУХТ за надану можливість набуття практичних і теоретичних знань!

Події у світлинах

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Посвята у студенти. Серпень 2019 р. 

 Випуск бакалаврів. Червень 2019 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2019 р. 

 Всеукраїнська олімпіада з Біотехнології 2019 р. 

 85-а НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ, АСПІРАНТІВ І СТУДЕНТІВ. Квітень 2019. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Березень 2019 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2019. 

 Посвята у студенти. Серпень 2018. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

 Випуск бакалаврів. Червень 2018 року. 

 Захисти бакалаврів та магістрів. Червень 2018 року. 

 Всеукраїнська олімпіада з Біотехнології. 2018 рік 

 84-а НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ, АСПІРАНТІВ І СТУДЕНТІВ. Квітень 2018.

 Випуск магістрів. Березень 2018

 Захисти бакалаврів та магістрів. Лютий 2018

 Вечір факультету. Листопад 2017

 День туризму 2017

 Посвята у студенти. Серпень 2017

 Випуск бакалаврів та спеціалістів. Червень 2017

 Захисти бакалаврів. Червень 2017

 ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології 2017. Фотозвіт

 83-я Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті». 

 Вечір факультету (присвячений 50-річчю започаткування інженерної біотехнологічної освіти в Україні). Листопад 2016

Посвята у студенти. Серпень 2016

Випуск бакалаврів і спеціалістів 2016

Захисти бакалаврів. Червень 2016

Олімпіада з біотехнології 2016. Фотозвіт

Вечір факультету. Листопад 2015

Посвята у студенти. Серпень 2015

Випуск 2015

Всеукраїнська олімпіада з біотехнології. Травень 2015

81 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2015

Вечір факультету. Жовтень 2014

День туризму. Вересень 2014

Посвячення у студенти.
Серпень 2014


Ви знаходитесь тут: Вступнику Практична підготовка студентів Практична підготовка очима студентів Переддипломна практика 2019: компанія «Київмедпрепарат» корпорації «Артеріум»