Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

«Фавеа Інжиніринг Київ» – втілення європейських стандартів

Технологічна практика – важливий етап на останньому році навчання бакалаврів-біотехнологів. Мабуть кожен студент чекав цих тижнів, адже у минулому році в цей самий час кипіло дистанційне навчання з доволі складними завданнями, які ми ледь встигали вчасно надсилати на пошту викладачів. І ось, настав час, коли ми 15 січня вирушили на виробництво, замість сидіння біля моніторів.

Виявилось, що магістрант нашої кафедри Лазебник Влад виконує свою наукову магістерську роботу працюючи в цій компанії. Саме під його крило я і потрапила, приїхавши в офіс «Фавеа», який знаходиться в Броварах.

Обравши місце практики в компанії «Фавеа Інжиніринг Київ», я одразу зрозуміла, що на мене чекає дещо інше, ніж у моїх однокурсників, які обрали для себе переважно фармацевтичні та промислові виробництва.

Адже, за розповіддю Влада, «Фавеа» – це провідна європейська компанія, що займається фармацевтичним проектуванням, реконструкцією і будівництвом фармацевтичних заводів, фабрик та виробництв.

За свою двадцятирічну історію «Фавеа» успішно реалізувала безліч проектів «під ключ» в Європі і побудувала понад 50 об'єктів для найбільших фармпідприємств Росії і країн СНД.

А, отже, ні про яку екскурсію виробництвом, як у моїх колег, й мови не йшло.

Але розповідь на цьому не закінчилась, і ось що дізналась я далі:

Компанія проектує і будує відповідно до міжнародних стандартів GMP:

  • фармацевтичні та біотехнологічні виробництва;
  • медичні центри та об'єкти охорони здоров'я;
  • підприємства з виробництва медичного інструменту.

Для замовників поставляє:

  • чисті приміщення і системи підготовки повітря європейської якості;
  • перевірені системи водопідготовки для фармацевтики і медицини;
  • найсучасніше технологічне фармацевтичне обладнання.

Всі побудовані компанією «Фавеа» об'єкти успішно пройшли національний і міжнародний аудит, отримали сертифікати GMP, що підтверджують відповідність світовим стандартам. Саме це дозволяє переконатися в тому, що компанія являється провідною в Європі у наш час.

Також Влад поділився власним досвідом, щодо дисциплін, які знадобляться під час роботи в такій компанії, а саме:

  • Основи САПР (адже всі креслення для замовників мають бути виконані у сучасній програмі AutoCAD);
  • Основи проектування біотехнологічних та фармацевтичних виробництв (щоб при проектуванні замовлення знати всі особливості будівництва та експлуатації виробничих приміщень);
  • Промислова технологія лікарських засобів.

Так ось, майбутні практиканти, якщо ви бачите себе в компанії з проектування виробництв, то зверніть увагу на перелічені вище предмети та приділіть їх вивченню належну увагу.

З повагою, Кладовщикова Дар’я.

Ви знаходитесь тут: Вступнику Практична підготовка студентів Практична підготовка очима студентів «Фавеа Інжиніринг Київ» – втілення європейських стандартів