Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Успішна практика на європейському рівні!

Вже досить багато років студенти факультету біотехнології та екологічного контролю проходять практику на «Борщагівському хіміко-фармацевтичному заводі» – інноваційному підприємстві європейського рівня, який об’єднує науковий потенціал та високотехнологічне сучасне виробництво в єдиний ефективний комплекс. БХФЗ виробляє продукцію за світовими стандартами якості та є надійним партнером, який чітко виконує свої обов’язки та діє згідно принципам взаємовигідної співпраці.

В цьому році практику на ПАТ «Борщагівський хіміко-фірмацевтичний завод» проходять студенти 4 курсу (Іра Козачок та Юля Дорошко) та 5 курсу (Настя Пекло, Аня Пекло та Аріна Півень). Для студентів ця практика є особливою, адже БХФЗ є першим в Україні фармацевтичним підприємством, яке впровадило європейські та міжнародні стандарти у сфері якості, дистрибуції, екологічного менеджменту, енергоменеджменту, охорони здоров’я та безпеки праці персоналу, а також соціальної відповідальності. Практика розпочалася 12 січня, і вже з цього дня почалася цікава та захоплена подорож по «Борщагівському ХФЗ». Вступний тренінг під назвою «Ласкаво просимо!» дав перший поштовх до пізнання заводу і вже з кожним днем враження збільшувалися з неймовірною швидкістю.

Студенти як 4, так і 5 курсу захоплено знайомились із виробничими потужностями заводу, адже теоретичні знання, які вони отримують в університеті, з радістю хотіли побачити на практиці. Працівники БХФЗ, які проводили екскурсії на різних ділянках виробництва та в різних цехах з цікавістю розпитували про навчання на факультеті, та відповідали на запитання. Найбільше, що сподобалося – це екскурсія в цех з виробництва цефалоспоринових антибіотиків, який незабаром почне свою роботу. Цех оснащений найновітнішим обладнанням, яке не лише автоматизує більшість роботи, але і є досить могутнім у обсязі виробництва.

На разі студенти вже розпочали підготовку до написання звітів щодо проходження практики. Захист практики на ПАТ БХФЗ, який відбудеться 6 лютого поставить крапку у практикуванні для студентів 5-го курсу, а студенти 4-го курсу продовжать отримувати знання з своєї захоплюючої подорожі по заводу.

І, наостанок, хотілось би завершити словами, які є невід’ємною частиною роботи працівників заводу: кредо «Борщагівського ХФЗ» – «Мистецтво досконалої фармації». Пам’ятайте, все у ваших руках, головне – бажання розвиватися, змінюватися та отримуватися знання!

Ви знаходитесь тут: Вступнику Практична підготовка студентів Практична підготовка очима студентів Успішна практика на європейському рівні!