Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Мрії здійснюються: справжня біотехнологічна практика у Львові!

Ось я вже 3-й тиждень знаходжусь у казковому місті Львів!

Мені випала дуже гарна нагода потрапити на переддипломну та технологічну практику на підприємство міжнародного рівня – приватне акціонерне товариство «Компанія Ензим».

Тому почнемо із самого початку. Відразі після прибуття на практику 10-го січня, мене привітно зустріли працівники відділу кадрів, які вже чекали на мій приїзд. Для мене у перший же день видали перепустку, провели інструктаж та склали графік мого відвідування. Наступного дня я мала нагоду познайомитись із завідувачем лабораторії – Іванишин Людмилою Борисівною, яка прикріпила мене до мікробіологічної та інноваційної лабораторій, в яких я працюю протягом періоду практики.

Не можна було б не згадати про привітність, щирість, відкритість та доброту усіх працівників підприємства. Перебуваючи у колективі працівників лабораторій Ензиму, дійсно відчувала себе як у великій, дружній родині. Але звичайно ж левову частку мого враження склала робота у самій мікробіологічній лабораторії разом із двома пречудовими мікробіологами – Лозинською Тетяною та Кочмарем Дмитром. І чесно вам зізнаюсь, що саме ці дві людини суттєво змінили мої уявлення про роботу мікробіолога.

Саме працюючи з ними, я змогла сповна відчути всю відповідальність та цікавість такої роботи. Коли працюєш у лабораторії, то кожен день не схожий на інший. І ти не обмежений лише приміщенням однієї лабораторії. Мікробіологи протягом дня відвідують майже кожну частину виробництва: ми ходимо на різні ділянки виробничого процесу, відбираємо проби як готової продукції і напівпродуктів, так і сировини, які потім аналізуємо за мікробіологічними показники. Також протягом робочого тижня потрібно відвідати кожен виробничий цех і зробити змиви з рук у працівників та після кожної мийки обладнання зробити змиви з його поверхні. Але крім того, однією з основних задач мікробіолога такого виробництва є посів та вирощування чистої виробничої культури, що є досить відповідально. Одним словом, робота дуже різноманітна. І особисто для мене робочий день пробігає з колосальною швидкістю.

Також «Компанія Ензим», впровадивши ряд власних екологічних проектів, піклується про чистоту власних стічних вод. Сьогодні сучасний комплекс очисних споруд «Компанії Ензим» – єдиний у Львові та області, який застосовує біологічні методи очистки стічних вод (аеробну і анаеробну стадії очистки) відповідно до світових технологій. В результаті очищення стоків підприємство отримує більш, ніж 100 м3 біогазу за добу, яким заміщає близько 50% природного газу. І мені, як біотехнологу, було теж дуже цікаво спостерігати в живу за цим процесом і побачити це все на власні очі.

І, якщо ви прочитали все, що вже вище було написано, то, певно, здогадались, що я в захваті, як від самого підприємства, так і від людей, які там працюють. Тому, дуже вдячна нашій      кафедрі за таку чудову можливість набути нових знань і навичок та змогу зарекомендувати себе, як майбутнього працівника у сфері біотехнології!

Ошовська Анна, студентка групи БТ-4-2

 

Події у світлинах

 Вечір факультету. Жовтень 2019р. 

 Посвята у студенти. Серпень 2019 р. 

 Випуск бакалаврів. Червень 2019 р. 

 Захисти бакалаврів. Червень 2019 р. 

 Всеукраїнська олімпіада з Біотехнології 2019 р. 

 85-а НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ, АСПІРАНТІВ І СТУДЕНТІВ. Квітень 2019. 

 Випуск магістрів та бакалаврів. Березень 2019 

 Захисти магістрів та бакалаврів. Лютий 2019. 

 Посвята у студенти. Серпень 2018. 

 Фотоконкурс «Мій улюблений куточок НУХТ». 

 Випуск бакалаврів. Червень 2018 року. 

 Захисти бакалаврів та магістрів. Червень 2018 року. 

 Всеукраїнська олімпіада з Біотехнології. 2018 рік 

 84-а НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ, АСПІРАНТІВ І СТУДЕНТІВ. Квітень 2018.

 Випуск магістрів. Березень 2018

 Захисти бакалаврів та магістрів. Лютий 2018

 Вечір факультету. Листопад 2017

 День туризму 2017

 Посвята у студенти. Серпень 2017

 Випуск бакалаврів та спеціалістів. Червень 2017

 Захисти бакалаврів. Червень 2017

 ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології 2017. Фотозвіт

 83-я Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті». 

 Вечір факультету (присвячений 50-річчю започаткування інженерної біотехнологічної освіти в Україні). Листопад 2016

Посвята у студенти. Серпень 2016

Випуск бакалаврів і спеціалістів 2016

Захисти бакалаврів. Червень 2016

Олімпіада з біотехнології 2016. Фотозвіт

Вечір факультету. Листопад 2015

Посвята у студенти. Серпень 2015

Випуск 2015

Всеукраїнська олімпіада з біотехнології. Травень 2015

81 Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів. Квітень 2015

Вечір факультету. Жовтень 2014

День туризму. Вересень 2014

Посвячення у студенти.
Серпень 2014


Ви знаходитесь тут: Вступнику Практична підготовка студентів Практична підготовка очима студентів Мрії здійснюються: справжня біотехнологічна практика у Львові!