Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Теорія без практики - це ніби рюкзак з підручниками з плавання на спині потопаючого

Ось і настав довгожданий час для студентів 4 курсу: перевірити свої теоретичні знання, здобуті в стінах рідного університету, на практиці.

У цьому році проходити виробничу практику на одному з провідних фармацевтичних заводів в Україні ПрАТ ФФ «Дарниця» отримали можливість такі студенти-біотехнологи: Костейков Назар, Лазебник Владислав, Скороход Анастасія, Корх Наталія, Дехтяренко Олена, Українець Олена, Федоренко Володимир, Сень Діана, Лапенко Роман, Ничипоренко Ірина.

З перших хвилин перебування на підприємстві студенти були захоплені надзвичайно великою територією, на якій розташовані виробничі цехи, де виробляється  широкий спектр препаратів для використання у кардіології, неврології та знеболюючих засобів.

Практика традиційно розпочалася з інструктажу з техніки безпеки та охорони праці. Далі відбувся розподіл практикантів по цехах підприємства. Цього разу студентам запропонували проходити практику в цеху твердих лікарських форм та ампульному. Більшість віддала перевагу цеху твердих лікарських форм.

Після цього впродовж двох днів були проведені цікаві екскурсії, під час яких студенти були вражені масштабністю виробництва, освіченістю працівників та гарним ставленням керівництва до персоналу. «Дарниця» сьогодні – це підприємство №1 в Україні за обсягом виробництва й продажу готових лікарських засобів в упаковках. Студенти ознайомилися з новітнім автоматичним обладнанням та технологією випуску деяких медичних препаратів. Дізналися, що виробничі потужності «Дарниці» дозволяють випускати щорічно більше 500 млн. ампул, 4,5 млрд. таблеток, 28 млн. флаконів стерильних антибіотиків і більше 40 млн. туб м'яких лікарських форм. Можете собі уявити: понад 250 найменувань високоякісних, безпечних і доступних за ціною лікарських засобів! Тому й не дивно, що за статистикою кожна п'ята упаковка ліків, що продається в Україні, виробляється на «Дарниці». Велике значення для розвитку виробництва має, безперечно, кваліфікований, ретельно підібраний і навчений інженерно-технічний персонал. Тож студенти отримали унікальну можливість  застосувати й перевірити свої знання практично під керівництвом висококваліфікованих інженерів-технологів підприємства.

Ми щиро вдячні керівництву та колективу фармацевтичної фірми «Дарниця» за унікальну можливість набратися цінного практичного досвіду і дуже цінуємо плідну багаторічну співпрацю!

Костейков Назар, студент 4 курсу

Ви знаходитесь тут: Вступнику Практична підготовка студентів Практична підготовка очима студентів Теорія без практики - це ніби рюкзак з підручниками з плавання на спині потопаючого