Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Довгоочікувана практика на ПАТ «Київмедпрепарат» корпорації «Артеріум»

В той час як студенти молодших курсів, спеціалісти та магістри навчаються дистанційно вдома, студенти-біотехнологи 4 курсу проходять технологічну та переддипломну практику. Цього року Кафедра біотехнології і мікробіології надала можливість кращим студентам обирати собі місце проходження практики на найпотужніших фармацевтичних підприємствах: ПАТ «Київмедпрепарат» корпорації «Артеріум», ПАТ НВЦ «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод», ПАТ «Фармак», ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця» та інших.

Серед студентів, що обрали для проходження практики ПАТ «Київмедпрепарат» – національного лідера з виробництва антибактеріальних препаратів, виявилися Макаренко Євген, Мамчур Ольга, Пилипонський Ігор, Шульман Владислав, Сновіда Наталія, Шубіна Марина, Гордієнко Владислава, Долюк Олена та Дубровська Оксана.

Після зимового відпочинку у довгоочікуваний день, ми зібралися всі разом біля головного входу на підприємство. Ще трішки і ми дізнаємось, де саме будемо проходити практику: у цеху, відділенні чи лабораторії? Приємною несподіванкою була зустріч із студентами напрямку хімічних технологій та механіками нашого університету.

Нас привітно зустріла Тетяна Федорівна Березюк і розповіла нам подробиці проходження практики на ПАТ «Київмедпрепарат» та надзвичайно цікаву історію створення підприємства, провела короткий інструктаж з охорони праці.

Наступного ранку ми знову зібралися всі разом в очікуванні Тетяни Федорівни. Цього дня ми повинні були ознайомитись з регламентами підприємства для оформлення звітів. Нам надали можливість обрати регламент із широкого переліку різних препаратів та їх лікарських форм. «Ось воно, – подумав кожний із нас, – те саме те відчуття, коли тримаєш в руках, детальну «карту» лікарського препарату». Адже в цих документах можна було знайти відповідь на будь-яке виникаюче питання. Лише другий день, а скільки нової та цікавої інформації!

Після того як кожен практикант ознайомився із своїм регламентом, ми домовилися про дату проходження екскурсії по всім обріям підприємства. Отже, з нетерпінням очікуємо нашої наступної зустрічі із ПАТ «Київмедпрепарат».  Далі буде…

Ви знаходитесь тут: Вступнику Практична підготовка студентів Практична підготовка очима студентів Довгоочікувана практика на ПАТ «Київмедпрепарат» корпорації «Артеріум»