Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Останні студентські будні

Доброго дня! Мене звати Олена. Я – студентка останнього, 2 курсу магістратури і я щаслива, що стільки всього трапилося в моєму житті за ці роки в університеті. Отримані знання дали мені можливість влаштуватися на роботу, яка мені подобається. І саме на цьому підприємстві я проходжу переддипломну практику. Це ˗ Науково-виробниче підприємство «ЄНАМІН».

Засноване воно у 1999 році в м. Києві групою колишніх працівників Інституту органічної хімії НАН України. На сьогодні є однією з найбільших в Україні компаній, що займається науковими дослідженнями в галузі тонкого органічного синтезу та розробкою методик синтезу нових органічних сполук, у першу чергу, для первинного біологічного скринінгу. Компанія співпрацює з провідними фармацевтичними, біотехнологічними компаніями і науковими центрами Китаю, Європи, Північної Америки, Австралії та Японії.

На базі підприємства проходить постійне стажування більше 90 студентів хімічних факультетів КНУ ім. Тараса Шевченка та КПІ ім. І.Сікорського.

Моїми колегами є теж випускники цих вузів. Але приємно те, що в мене є колеги, які закінчили навчання в Національному університеті харчових технологій, і один з них  ˗ випускник нашої кафедри!

Практику я проходжу у відділі синтезу (принаймні ми його так називаємо). Мене навчали як проводити синтез сполук, назви яких навіть вимовити важко: наприклад, 3-(2Н)-бензофуранону, 4-[(Z)-(3-оксо-1-бензофуран-2-(3H)іліден)метил]феніл-2-акрилату, показували як працювати з обладнанням. Я дізналася, як отримують речовини і в якому вигляді вони потрапляють в інші країни. Цікаво було дізнатися, що багато американських вузів замовляють у нас речовини для досліджень.

І тут потрібні не тільки знання хімії, як здавалося на перший погляд, тому дякую усім викладачам за отримані знання і відкриті можливості.

Олена Долюк, гр. ФБТ-2-2М

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка