Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Стабільність і злагодженість – запорука успіху «Дарниці»

Однією з важливих складових життя людини є стабільність. Це термін, який може мати кілька значень. Та для студентів ІV курсу факультету біотехнології та екологічного контролю він означає, що прийшов час практики.

Стало гарною, стабільною традицією проходити цю практику на фармацевтичній фірмі «Дарниця».

«Дарниця»  - це компанія, яка багато років поспіль є лідером у високотехнологічній і інноваційній фармацевтичній індустрії України, компанія з майже 90-річною історією та власними традиціями.

Приємно усвідомлювати, що препарати які виготовляє «Дарниця»: «Цитрамон – Дарниця» та «Аналгін – Дарниця» є вибір року 2018 серед українців. ФФ «Дарниця» входить в ТОП – 3 кращих роботодавців галузі і у ТОП – 20 кращих роботодавців України. І мені приємно, що саме в стінах цієї компанії і в відділі реєстрації та стандартизації я проходжу свою практику. У відділі працює молодий злагоджений колектив під керівництвом начальника відділу Турліної Катерини Миколаївни та керівника групи, який являється випускником нашого університету Школоберди Олега Васильовича. Моїм безпосереднім керівником, фахівцем з документообігу є Макаренко Інна Олексіївна. Наш відділ займається реєстрацією та перереєстрацією лікарських засобів та препаратів, які потім допомагатимуть людям, а їх сьогодні налічується більше 250 найменувань.

ФФ «Дарниця» забезпечує пацієнтів безпечними, якісними та ефективними лікарськими засобами, які пройшли через відділ реєстрації та стандартизації. Інна Олексіївна, як провідний фахівець навчає, як працювати з документами, як їх розподіляти та заносити в базу даних.

У відділі реєструють не тільки вітчизняні лікарські засоби, а й ті, що приходять з інших країн, адже маркетингова політика компанії передбачає використання широкого спектру сучасних методів просування фармацевтичної продукції. Працівники відділу в своїй роботі користуються принципами відкритості і прозорості, використовують систему корпоративного навчання та корпоративної культури, що є запорукою злагодженої роботи в колективі.

Такі підходи в роботі надають мені можливість вдосконалювати свої професійні навички та розвивати особисті якості. Дуже хочеться після закінчення навчання стати частинкою цього великого колективу, під назвою фармацевтична фірма - гігант «Дарниця».

Студентка БТЕК-4-2 Адаменко Мар’яна

Ви знаходитесь тут: Домашня сторінка