Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

ТОВ «Біотестлаб» - унікальний практичний досвід

Практика на будь-якому курсі є методом закріплення отриманих навичок та знань студентами, а переддипломна практика є не лише закріпленням знань, бо вона має свій особливий шарм – вона є невід’ємною складовою захисту диплому, а ще й певним останнім «дзвіночком», що перед нами невдовзі відкриється новий шлях на трудовій ниві, де ми будемо представниками нашої кафедри.

Саме на такий «дзвіночок» продзвенів для магістрантів другого курсу навчання, які одразу після останніх літніх канікул попрямували на різні підприємства як столиці, так і усієї країни.

Одним з таких місць здобуття неоціненного практичного досвіду є ТОВ «Біотестлаб», що спеціалізується на виробництві різноманітних препаратів для ветеринарії. Така можливість практики на підприємстві реалізувалась завдяки наполегливій праці кафедри та щирого бажання керівництва підприємства. Саме на ньому проходять переддипломну практику Катерина Зусько, Віктор Удимович, Віктор Борцюх та Андрій Бобровський.

На даному підприємстві наші студенти проходять практику уперше, а можливим це стало після відвідин захистів бакалавратських дипломних проектів і робіт представниками ТОВ «Біотестлаб» цього літа, які високо оцінили рівень підготовки студентів та представлення випускових робіт http://btmb.com.ua/zatsikavlenist-robotodavtsiv-vyklykaly-zahysty-bakalavriv-biotehnologiv

На ТОВ «Біотестлаб» кожен з студентів має змогу «відкрити» себе на різних посадах в тому чи іншому відділі. Віктор Борцюх проходить практику у відділі хіміко-фармацевтичного виробництва, де він має змогу наочно побачити та взяти участь у процесі виробництва на різних його стадіях. Катерина Зусько (до речі віднедавна співробітник ТОВ «Біотестлаб»), Віктор Удимович та Андрій Бобровський проходять практику у відділі забезпечення якості, де можуть спробувати себе у ролі аудитора або валідатора підприємства, або ж розробника документації.

Віктор Удимович, магістрант ІІ курсу

Ви знаходитесь тут: Вступнику Практична підготовка студентів Практична підготовка очима студентів ТОВ «Біотестлаб» - унікальний практичний досвід