Кафедра біотехнології і мікробіології - Національний університет харчових технологій

КАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ І МІКРОБІОЛОГІЇ

ФАКУЛЬТЕТ БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ, НУХТ Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»

Теоретичних знань без практичних навиків – не достатньо!

Протягом багатьох років у Національному університеті харчових технологій на факультеті біотехнології та екологічного контролю велика увага приділяється практичній підготовці студентів, оскільки, як відомо, теоретичних знань без практичних навиків вже давно не достатньо для успішного працевлаштування та подальшого кар’єрного росту. Особливо актуальним це питання є для студентів п’ятого курсу, адже до закінчення університету – лічені дні, а отже і пошук роботи вже не за горами.

Наш факультет для того, аби кожного студента забезпечити місцем проходження практики, співпрацює з провідними українськими фармацевтичними та харчовими підприємствами та щорічно розширює перелік баз практики. Цього року близько 50 студентів-біотехнологів п’ятого курсу проходять практику на таких підприємствах:  ПАТ «Борщагівський ХФЗ» (м. Київ), ПАТ «Київмедпрепарат» (м. Київ), ПАТ «Фармак» (м. Київ), ПрАТ «ФФ Дарниця» (м. Київ), ПрАТ «Біофарма» (м.Київ), ПрАТ «Компанія Ензим» (м. Львів), ДП «Експерементальний завод медпрепаратів» (м. Київ), ТОВ «Фармактив» (м. Київ), ПАТ «Юріяфарм» (м. Черкаси), ПАТ «Оболонь» (м. Київ), ПАТ «Карлсберг Україна», (м. Київ), ПАТ «Яготинський молокозавод», «Яготинське для дітей» (смт. Згурівка), ТОВ «Херсонська кондитерська фабрика», ДП «Київхліб» (м. Фастів) та інші.

Практика розпочалась 12 січня і триватиме до 8 лютого – це період часу, протягом якого студенти встигнуть адаптуватись до нового місця, познайомитись з колективом, отримати та виконати поставлені перед ними задачі та освоїти нові знання та навички.

Перший день практики пройшов у всіх по-різному. Для когось це було просто ознайомлення з підприємством, співробітниками, для інших все розпочалось з захоплюючих екскурсій, а комусь влаштували справжній робочий день співробітника підприємства, але головне те, що у всіх, без винятку, цей день був сповнений радістю, очікуванням чогось цікавого і крапелькою страху перед чимось новим.

Попереду у нас ще 2 тижні практики і ми, студенти п’ятого курсу, сподіваємось, що вони будуть класними і повчальними, а в результаті ми отримаємо досвід, який нам знадобиться у майбутньому. Після завершення практики кожен студент підготує звіт на основі інформації, яку отримає під час проходження практики. Це, свого роду, стимул не байдикувати, а працювати, оскільки оцінка за практику буде у дипломі.

Викладачі кафедри, які відповідальні за практику, не відстають від молодіжних тенденцій і, аби зацікавити студентів, а заодно перевірити їх присутність на місцях проходження практики, запропонували, щоб кожен зробив селфі, або фото на згадку з підприємства і надіслав їм – це цікавинка цьогорічної практики

І наостанок хочемо подякувати кафедрі, що після закінчення університету окрім глибоких теоретичних знань ми володітимемо ще й практичними навиками, а ,отже, зможемо влаштуватись на цікаву та престижну роботу.

Марта Рубель, студентка 5 курсу

 

Ви знаходитесь тут: Вступнику Практична підготовка студентів Практична підготовка очима студентів Теоретичних знань без практичних навиків – не достатньо!